Ośrodek badań klinicznych  

Jesteśmy wieloprofilową placówką współpracującą z jednostkami badawczo-rozwojowymi. Specjalizujemy się w leczeniu niepłodności, diagnostyce obrazowej, posiadamy własne laboratorium genetyczne, szpital i poradnię onkologiczną, poradnie lekarzy specjalistów, a także lekarzy rodzinnych (ponad 39 specjalizacji dla dorosłych i dzieci). Na miejscu mieści się także laboratorium analityczne.

Liczymy, że nasze wieloletnie doświadczenie spełni Państwa oczekiwania w zakresie standardów przeprowadzania badań klinicznych i doprowadzi do nawiązania współpracy.

Aktualnie prowadzimy badania kliniczne w następujących obszarach:

  1. Badanie kliniczne AVANA nad lekiem stosowanym w leczeniu zaawansowanego lub nawracającego niedrobnokomórkowego i niepłaskonabłonkowego raka płuc (NS-NSCLC).
    Badanie fazy III prowadzone jest w grupach równoległych, metodą podwójnie ślepej próby z randomizacją. Ma na celu porównanie skuteczności i bezpieczeństwa stosowania preparatu FKB 238 do leku AVASTIN, podawanych w połączeniu z paklitakselem i karboplatyną w pierwszej linii leczenia.

  2. Badanie kliniczne nad lekiem stosowanym w leczeniu raka żołądka z przerzutami, odpornego na standardowe leczenie.
    Badanie fazy III prowadzone jest w grupach równoległych, metodą podwójnie ślepej próby z randomizacją. Ma na celu zbadanie skuteczności stosowania leku TAS-102 w połączeniu z najlepszą opieką wspierającą (BSC), w porównaniu ze stosowaniem placebo w połączeniu z najlepszą opieką wspierającą (BSC).

Zapraszamy Państwa do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą:
Kinga Żelechowska
Kierownik Centrum Medycznego
M 507 602 151
E k.zelechowska@salvemedica.pl

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.