KTG domowe (przenośne) – Pregnabit  

KTG gabinet zabiegowyJesteś w 3. trymestrze ciąży i niepokoi Cię zdrowie dziecka? Mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Pregnabit to KTG, które możesz używać w dowolnym miejscu i czasie. Wynik badania przesyłany jest online i oceniany przez specjalistę. W przypadku nieprawidłowego zapisu natychmiast będziesz o tym poinformowana.

Pakiet Pregnabit Standard
Obejmuje 7 dniowy okres wypożyczenia urządzenia, podczas którego możesz wykonać 3 badania KTG (do każdego otrzymujesz wynik). Cena pakietu 150 zł. Każde dodatkowe badanie KTG ponad pulę 3 jest płatne dodatkowo 40 zł.

Pakiet Pregnabit Premium
Obejmuje 7 dniowy okres wypożyczenia urządzenia, podczas którego możesz wykonać 7 badań KTG (do każdego otrzymujesz wynik). Cena pakietu 250 zł. Każde dodatkowe badanie KTG ponad pulę 7 jest płatne dodatkowo 40 zł.

Pamiętaj, że zapisy teleinformatyczne nigdy nie zastąpią badania KTG wykonanego w szpitalu lub przychodni i bezpośredniego kontaktu z lekarzem.

Umów badanie w Dziale Obsługi Pacjenta:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.