Kariera  

Zapewniamy zatrudnienie w przyjemnej atmosferze, dogodne warunki  pracy, umożliwiając rozwój osobisty jak i zawodowy. Sukces naszej firmy opiera się przede wszystkim na wspólnej pracy zespołu. Szukamy osób dynamicznych, które w swoim działaniu kierują się chęcią uzyskiwania najlepszych rezultatów, dbając o równowagę między życiem osobistym, a pracą zawodową.

Jeśli szukasz wyzwań, miejsca gdzie możesz się rozwijać, korzystać z zaawansowanych technologii medycznych, jesteśmy miejscem dla Ciebie. Z pewnością, będziesz dla nas wartościowym współpracownikiem.

Zainteresowane osoby podjęciem współpracy, prosimy o kierowanie CV oraz listów motywacyjnych na adres: rekrutacja@salvemedica.pl, z dopiskiem na jakie stanowisko składana jest aplikacja.


Zapraszamy do współpracy lekarzy z pasją

kariera salve medica

Zapraszamy lekarzy różnych specjalizacji do współpracy w nowoczesnym, wielospecjalistycznym centrum medycznym.

Z nami zrealizujesz swoje plany zawodowe.

Zadzwoń do nas:
Marta Borowiecka 518 687 860
Przemysław Kobus 518 686 843

Wyślij informację w celu umówienia spotkania:
m.borowiecka@salvemedica.pl 
p.kobus@salvemedica.pl 

 

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.