Embriolog  

Embriologia zajmuje się rozwojem zarodkowym człowieka. Jest wykorzystywana w inżynierii embriologicznej (pobieranie i przechowywanie plemników w bankach nasienia, sztuczne zapłodnienie, transfer zarodków).

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

mgr
Małgorzata Wójt
biolog
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

14:00 - 18:00
14:00 - 18:00
14:00 - 18:00
14:00 - 18:00
14:00 - 18:00

T 601 319 778
wojt malgorzata embriolog

Senior Clinical Embryologist

Kierownik laboratorium embriologicznego, specjalizująca się w procedurach rozrodu wspomaganego. Odbyła szereg szkoleń i warsztatów zarówno w Polsce, jak i na świecie m. in.:

  • Stany Zjednoczone, klinika w Atlancie
  • Norwegia, Trondheim, klinika Trondheim University Hospital
  • Niemcy, klinika w Dusseldorf
  • Słowacja, Bratysława, klinika Iscare
  • Holandia, Leiden, klinika Medisch Centrum Kinderwens (Medical Centre for Childwish)
  • Finlandia, Helsinki, klinika Family Federation of Finland Fertility Clinics
  • Czechy, Praga, klinika Pronatal
  • Hiszpania, Valencja IVI

Co roku uczestniczy w spotkaniach ESHRE (Europejskie Towarzystwo Rozrodu Wspomaganego i Embriologii). W ramach leczenia niepłodności i badań nasienia, współpracuje z laboratorium Vitalabo w Bydgoszczy i w Toruniu oraz z dr n. med. Waldemarem Litwińskim we Włocławku, dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą, którą zdobyła przez wiele lat pracy w klinice leczenia niepłodności.
Posiada certyfikat ESHRE, Senior Clinical Embryologist, który uprawnia embriologa klinicznego do wykonywania zawodu we wszystkich krajach Europy.

Czytaj więcej

profil lekarza
mgr
Jacek Chmiel
biolog
 
T 42 254 64 00
 

Zajmuje się: badaniem nasienia, procedurami in vitro, vitryfikacją zarodków i oocytów, preparatyką i mrożeniem nasienia.

Czytaj więcej

profil lekarza
mgr
Eliza Filipiak
biolog, biotechnolog, mikrobiolog, specjalista seminolog
 
T 42 254 64 00
 

Członek Centrum Kształcenia Klinicznego Europejskiej Akademii Andrologii w Łodzi, Absolwentka biotechnologii na Uniwersytecie Łódzkim. Asystent (biolog) w Katedrze Andrologii i Endokrynologii Płodności Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Autorka prac naukowych w zakresie diagnostyki niepłodności i embriologii. Członek Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych, Polskiego Towarzystwa Andrologiczne, Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu, Polskiego Towarzystwa Hipoterapeutycznego, Polskiego Towarzystwa Diagnostów Laboratoryjnych.

profil lekarza
mgr
Katarzyna Marchlewska
biolog, biochemik, specjalista seminolog
 
T 42 254 64 00
 

Członek Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, zespołu Polskiego Centrum Kształcenia Klinicznego Europejskiej Akademii Andrologii w Łodzi, uczestnik Panelu Eksperckiego Sekcji Diagnostycznej Polskiego Towarzystwa Andrologicznego. Adiunkt w Katedrze Andrologii i Endokrynologii Płodności. Autorka prac naukowych w zakresie diagnostyki niepłodności i embriologii.

profil lekarza

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.