Ginekolog  

Ginekologia zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem schorzeń żeńskiego układu płciowego. Profilaktyka obejmuje badania przesiewowe w kierunku raka szyjki macicy oraz palpacyjne badanie piersi i węzłów chłonnych. Diagnostyka, to szeroki wachlarz badań od krwi poprzez USG, po laparoskopię diagnostyczną oraz badania z użyciem specjalistycznego sprzętu.

Zakres wykonywanych usług w ramach ginekologii:

 • cytologia
 • badanie drożności jajowodów (HSG)
 • diagnostyka i leczenie niepłodności
 • dobór antykoncepcji
 • echo serca płodu
 • ginekologia dziecięca
 • histeroskopia
 • kolposkopia
 • krioterapia
 • KTG (monitorowanie akcji serca płodu)
 • leczenie menopauzy
 • operacje ginekologiczne
 • prowadzenie ciąży
 • rezonans magnetyczny układu rodnego (ocena obecności adenomiozy): zalecany pacjentkom z niewyjaśnionymi bólami w okresie okołomiesiączkowym, z podejrzeniem zmian w macicy widocznej podczas badania USG, a zwłaszcza u pacjentek z niewyjaśnioną niepłodnością.
 • USG ciąży 3D/4D
 • USG ginekologiczne
 • USG piersi
 • zabiegi laparoskopowe
 • zakładanie wkładki wewnątrzmacicznej

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

dr n. med.
Witold Kłosiński
ginekolog, położnik
poniedziałek
wtorek
czwartek
piątek
sobota
15:30
15:30
15:30
15:30
08:20
klosinski witold ginekolog

Ukończył z wyróżnieniem Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W trakcie specjalizacji, obronił rozprawę doktorską pt. ,,Ocena przydatności rozmazów cytologicznych i badania kolposkopowego w diagnozowaniu zmian patologicznych szyjki macicy typu LSIL i HSIL potwierdzonych w badaniu histopatologicznym" na stopień doktora nauk medycznych. Swoje doświadczenie zawodowe rozpoczął w 2007 roku, pracując w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Endoskopowej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Obecnie pracuje na Oddziale Medycyny Płodu i Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie zajmuje się również nauczaniem akademickim. Uczestniczył w kursach doskonalących z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności, ultrasonografii, kolposkopii, histeroskopii, laparoskopii. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii oraz European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE).

Prywatnie mąż i ojciec. Pasjonat żeglarstwa i jazdy na nartach. W wolnych chwilach czyta książki szczególnie o tematyce historycznej i politycznej.

Czytaj więcej

 

profil lekarza
Umów wizytę
lek. spec.
Sylwester Kubik
ginekolog, położnik
wtorek
czwartek
15:00
15:00
Sylwester Kubik leczenie nieplodności Salve Medica

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studia ukończył w 2007 r. Specjalizację z ginekologii i położnictwa uzyskał w 2015 r. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu niepłodności oraz nietrzymaniu moczu. Kwalifikuje i wykonuje operacje leczące zaburzenia statyki narządu rodnego.

W ramach specjalizacji wykonuje: USG ginekologiczne, USG ciąży, USG owulacyjne, USG dna miednicy (w nietrzymaniu moczu), biopsję endometrium, krioterapię, pessaroterapię, kolposkopię, zabiegi operacyjne oraz prowadzi ciążę.

profil lekarza
Umów wizytę
lek. med.
Bogna Sobkiewicz
ginekolog, położnik
poniedziałek
środa
sobota
17:30
14:30
09:30
 
 
profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Sławomir Sobkiewicz
ginekolog, położnik, endokrynolog z zakresu ginekologii i rozrodczości
poniedziałek
środa
piątek
sobota
11:00
11:00
12:00
09:00
sobkiewicz slawomir ginekolog

Posiada ponad 32-letnie doświadczenie zawodowe. Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE). Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu niepłodności w tym metodami rozrodu wspomaganego (inseminacje, in vitro) zabiegi histeroskopowe, histeroresektoskopowe, laparoskopowe, operacje pochwowe i operacje brzuszne. Wchodzi w skład zespołu specjalistów w ramach Poradni Nietrzymania Moczu, gdzie wykonuje: USG dna miednicy, pessaroterapię, farmakoterapię, kwalifikacje do zabiegów operacyjnych i operacje.

Brał udział w licznych szkoleniach i kursach w Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Szwajcarii, Belgii, Holandii, Niemczech, Dani, Norwegii, Finlandii, Słowacji oraz Austrii.

Czytaj więcej

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Joanna Stefanowicz
ginekolog, położnik
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
09:30
09:30
09:30
09:30
09:30
stefanowicz joanna ginekolog

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada specjalizacje z ginekologii i położnictwa. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem niepłodności, prowadzeniem ciąży oraz diagnostyką prenatalną. Jest członkiem sekcji ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz ESHREE.
Wykonuje: USG ginekologiczne, USG genetyczne, USG serca płodu, USG 3D/4D.

Czytaj więcej

profil lekarza
Umów wizytę
lek. spec.
Anna Zubrzycka
ginekolog, położnik
wtorek
czwartek
piątek
10:00
10:00
16:30
 

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu niepłodności oraz nietrzymaniu moczu. W ramach specjalizacji wykonuje: USG ginekologiczne, USG owulacyjne, USG dna miednicy (w nietrzymaniu moczu), inseminację domaciczną (AIH), pessaroterapię, zabiegi operacyjne.

profil lekarza
Umów wizytę

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.