Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

dr n. med.
Michał Stuss
endokrynolog, endokrynolog dziecięcy
środa

09:00

Umów wizytę
Michał Stuss endokrynolog

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończył studia w 2005 roku z wyróżnieniem. Od 2007 roku kontynuuje pracę w Zakładzie Zaburzeń Endokrynnych i Metabolizmu Kostnego UM w Łodzi. W 2012 roku obronił z wyróżnieniem pracę doktorską o tematyce związanej z leczeniem osteoporozy. W 2013 roku uzyskał tytuł specjalisty z chorób wewnętrznych, a w kolejnym roku rozpoczął specjalizację z endokrynologii. Doktor doświadczenie zawodowe zdobywa m.in. w Klinice Endokrynologii USK im. WAM-CSW w Łodzi.

profil lekarza
prof. dr hab. n. med
Jolanta Słowikowska-Hilczer
androlog, endokrynolog, endokrynolog dziecięcy
wtorek
czwartek

16:00
16:00

Umów wizytę
slowikowska hilczer jolanta endokrynolog androlog

Jest specjalistą z dziedziny pediatrii, endokrynologii i andrologii, z 30 letnim stażem pracy. Studia ukończyła na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi. Odbyła staż naukowy i kliniczny w Department of Growth and Reproduction, University Hospital w Kopenhadze w Danii. Uczestniczyła również w kursach Europejskiej Akademii Andrologii (EAA) oraz Nordyckiej Federacji Towarzystw Andrologicznych (NORFA). W 1999 r. zdała międzynarodowy egzamin z andrologii klinicznej w Holandii, otrzymując tytuł Clinical Andrologist.

profil lekarza

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.