Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

dr n. med.
Barbara Pniewska-Siark
endokrynolog, endokrynolog dziecięcy
wtorek

16:00

Umów wizytę
pniewska siark barbara endokrynolog dzieciecy

Doświadczenie zawodowe w dziedzinie endokrynologii zdobyła pracując w Klinice Endokrynologii Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki od początku jej istnienia. Przez wiele lat była adiunktem w Katedrze Endokrynologii Uniwersytetu Medycznego. Posiada duże doświadczenie zawodowe zarówno w zakresie endokrynologii pediatrycznej, jak i endokrynologii dorosłych. Jest autorką licznych publikacji naukowych oraz rozdziałów podręczników dotyczących tematyki zaburzeń dojrzewania, niedoczynności tarczycy oraz chorób przysadki i nadnerczy. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej. Jest kierownikiem programu terapeutycznego „Leczenie przedwczesnego dojrzewania płciowego u dzieci” dla województwa łódzkiego.

profil lekarza
dr n. med.
Michał Stuss
endokrynolog, endokrynolog dziecięcy
środa

09:00

Umów wizytę
 
 
profil lekarza
prof. dr hab. n. med
Jolanta Słowikowska-Hilczer
androlog, endokrynolog
wtorek
czwartek

16:00
16:00

Umów wizytę
slowikowska hilczer jolanta endokrynolog androlog

Jest specjalistą z dziedziny pediatrii, endokrynologii i andrologii, z 30 letnim stażem pracy. Studia ukończyła na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi. Odbyła staż naukowy i kliniczny w Department of Growth and Reproduction, University Hospital w Kopenhadze w Danii. Uczestniczyła również w kursach Europejskiej Akademii Andrologii (EAA) oraz Nordyckiej Federacji Towarzystw Andrologicznych (NORFA). W 1999 r. zdała międzynarodowy egzamin z andrologii klinicznej w Holandii, otrzymując tytuł Clinical Andrologist.

profil lekarza

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.