Okulista - specjalista dziecięcy  

Okulistyka dziecięca zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem zachowawczym schorzeń narządu wzroku u dzieci (włącznie z noworodkami i wcześniakami).

Zakres wykonywanych usług w ramach okulistyki dziecięcej:okulistyka

 • dobór okularów
 • iniekcje podspojówkowe
 • leczenie najczęstszych schorzeń okulistycznych:
  • niedrożności dróg łzowych
  • wad wzroku
  • zapalenia spojówek (alergiczne, bakteryjne, wirusowe)
  • zeza
 • usuwanie drobnych ciał obcych

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

lek. spec.
Joanna Bobrzyk
okulista dziecięcy
czwartek
17:00
 

Lekarz specjalista w dziedzinie okulistyki. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Specjalizuje się w badaniu i leczeniu okulistycznym dorosłych oraz dzieci od 3. roku życia.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Agnieszka Moll
okulista dziecięcy
poniedziałek
11:00
moll agnieszka okulista

Ukończyła Akademię Medyczną oraz Studia Doktoranckie w Klinice Okulistyki Dziecięcej w Łodzi. Doktor Agnieszka Moll odbyła liczne kursy i szkolenia w zakresie okulistyki min. fakoemulsyfikacji zaćmy w Jaipur w Indiach, specjalizacyjne w Klinice Chorób Oczu I Katedry Chorób Oczu UM w Łodzi w latach 2002-2007.
Specjalizacje II stopnia w dziedzinie okulistyki, Pani doktor uzyskała w 2007r. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Klinice Okulistyki Dziecięcej UM w Łodzi.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Beata Orawiec
okulista dziecięcy
czwartek
11:00
 

Specjalizuje się w badaniu i leczeniu okulistycznym niemowląt, dzieci i młodzieży. Posiada doświadczenie w leczeniu ambulatoryjnym i zabiegowym, w lecznictwie otwartym i zamkniętym. Autorka i współautorka wielu publikacji z zakresu diagnostyki i leczenia chorób dzieci, a także wcześniaków.

W ramach specjalizacji wykonuje:

 • pełne badanie okulistyczne
 • badanie dna oka
 • dobór szkieł okularowych
 • usuwanie drobnych ciała obcych

Leczy zeza, wady wzroku, niedrożność przewodów łzowych, stany zapalne oczu oraz gradówki.

profil lekarza
Umów wizytę
lek. spec.
Izabela Pawlak-Andrzejak
okulista dziecięcy
wtorek
środa
10:00
15:00
 

 

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Anna Wyrwicka
okulista dziecięcy
sobota
12:00
 

Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2004 roku. W latach 2004-2006 odbyła staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej - Centralnym Szpitalu Weteranów w Łodzi. Specjalizowała się w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi w latach 2006-2008, a następnie w latach 2008-2011 w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej - Centralnym Szpitalu Weteranów w Łodzi. W roku 2009 obroniła pracę na stopień doktora nauk medycznych. Egzamin specjalizacyjny zdała w 2014 roku. W ramach doskonalenia odbyła staże w 2010 roku na University Ulm Augen Klinik w Niemczech i w 2011 roku w St. Erick Hospital w Szwecji.

W ramach specjalizacji zajmuje się leczeniem pacjentów z jaskrą, zapaleniem błony naczyniowej, krótkowzrocznością, leczeniem zeza oraz niedowidzenia. Wykonuje badania okulistyczne dzieci w każdym wieku, w tym noworodków. Przeprowadza konsultacje również w języku angielskim.

profil lekarza
Umów wizytę

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.