Ortopeda - specjalista dziecięcy  

Ortopedia dziecięca zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób oraz urazów układu kostnego i mięśniowego.

Zakres wykonywanych usług w ramach ortopedii dziecięcej:

  • badanie stawów biodrowych u noworodków i niemowląt
  • diagnostyka obrazowa:
    • rezonans magnetyczny
    • tomograf komputerowy
  • konsultacje lekarzy ortopedów i traumatologów
  • USG narządu ruchu (w tym stawów biodrowych u niemowląt)

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

dr n. med.
Marek Drobniewski
ortopeda, specjalista medycyny sportowej
poniedziałek
wtorek

15:00
16:00

Umów wizytę
Drobniewski Marek ortopeda Salve Medica

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista ortopeda-traumatolog, specjalista medycyny sportowej. Uczestnik licznych kursów w Polsce i za granicą. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej.

Zajmuje się leczeniem choroby zwyrodnieniowej stawów, endoprotezoplastyką biodra i kolana, urazów narządu ruchu oraz terapią osoczem bogatopłytkowym (PRP).
Wykonuje USG ortopedyczne i bioderek u niemowląt.

 

profil lekarza
dr n. med.
Rafał Kęska
ortopeda
środa

16:00

Umów wizytę
 

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Klinice Ortopedii Dorosłych i Ortopedii Dziecięcej w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

profil lekarza
lek. spec.
Marcin Krupiński
ortopeda
sobota

11:00

Umów wizytę
 

W trakcie specjalizacji z ortopedii. Ukończył liczne kursy krajowe i zagraniczne w tym zakresie. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób i urazów narządów ruchu: szkieletu, układu więzadłowo-stawowego, uszkodzeń mięśni.
Wykonuje zabiegi operacyjne techniką klasyczną oraz małoinwazyjną. Wykonuje: USG stawów biodrowych u niemowląt, USG stawów kolanowych u dzieci i dorosłych.

profil lekarza
dr n. med.
Jacek Magnuszewski
ortopeda
czwartek

18:00

Umów wizytę
 

Przyjmuje dzieci po 5 roku życia.

profil lekarza
prof. dr hab. n. med.
Marcin Sibiński
ortopeda
środa
piątek

14:00
14:00

Umów wizytę
sibinski ortopeda

Studia medyczne ukończył w 1999 roku. W 2004 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Dyplom specjalisty z ortopedii i traumatologii narządu ruchu otrzymał w roku 2008, natomiast dwa lata później uzyskał tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych. Nominacja profesorska została mu przyznana w 2014 roku. Ma bogate doświadczenie zawodowe zdobe zarówno w polskich szpitalach, jak i zagranicznych klinikach. Odbył szereg staży zawodowych w zagranicznych ośrodkach, m.in. w Wielkiej Brytanii. W 1997 roku doskonalił się na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Sheffield Northern General Hospital, a rok później w Klinice Neurologii Uniwersytetu w Liverpoolu. W latach 2004-2005 zgłębiał wiedzę w zakresie ortopedii dziecięcej w Royal Hospital for Sick Children w Glasgow, a w 2005 roku poznawał techniki zabiegowe w obrębie ortopedii dorosłych w Glasgow Royal Infirmary. W 2007 roku odbył staż w amerykańskim ośrodku chirurgii ręki, Instytucie M.C. Kleinert w Louisville. W 2010 roku w ośrodku medycyny sportowej w Lisbonie, a w 2012 roku w szpitalu klinicznym w Villingen-Schwenningen (Niemcy). W latach 2007-2010 brał udział w badaniach klinicznych poświęconych profilaktyce choroby zakrzepowo-zatorowej. Jest członkiem kilku organizacji naukowych, m.in. Neurologicznego Koła Naukowego, Ortopedycznego Koła Naukowego oraz komitetu organizacyjnego Sympozjum Choroby Perthesa w Łodzi i komitetu organizacyjnego kursu „Master Class in Elbow Surgery” w Glasgow. Autor kilkudziesięciu publikacji z zakresu ortopedii w piśmiennictwie polskim i zagranicznym. Prywatnie interesuje się muzyką, turystyką i giełdą papierów wartościowych. Jest miłośnikiem sportów takich jak triathlon (uprawia czynnie), narciarstwo, pływanie, żeglarstwo (patent sternika jachtowego) oraz lekkoatletyka.
Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób i urazów narządów ruchu: szkieletu, układu więzadłowo-stawowego, uszkodzeń mięśni. Wykonuje zabiegi operacyjne techniką klasyczną oraz małoinwazyjną. Wykonuje: USG narządu ruchu, USG stawów biodrowych u niemowląt i dzieci, zastrzyki z kwasu hialuronowego.

profil lekarza
lek. spec.
Arkadiusz Soski
ortopeda
wtorek

12:30

Umów wizytę
Arkadiusz Soski ortopeda Salve Medica

Specjalizuje się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Posiada doświadczenie w chirurgii urazowo-ortopedycznej oraz umiejętności w diagnostyce i leczeniu urazów i chorób narządu ruchu. Wykonuje zabiegi operacyjne oraz naucza studentów medycyny. Odbył liczne kursy i staże w Polsce i za granicą. Przyjmuje zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. W ramach swojej specjalizacji udziela konsultacji ortopedycznych i osteoporotycznych. Wykonuje USG ortopedyczne, USG stawów biodrowych u dzieci oraz terapię osoczem bogatopłytkowym.

profil lekarza

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.