Androlog - lekarz specjalista  

Andrologia zajmuje się budową i prawidłowym funkcjonowaniem męskiego układu płciowego oraz diagnozą i leczeniem chorób męskich narządów płciowych (w tym niepłodności).

Zakres wykonywanych usług w ramach andrologii:

 • diagnostyka i leczenie:
  • niepłodności u mężczyzn
  • zaburzeń seksualnych u mężczyzn (impotencja, przedwczesny wytrysk)
  • zaburzeń rozwoju płciowego (wnętrostwo, obojnactwo prawdziwe i rzekome)
  • zaburzeń dojrzewania płciowego (przedwczesne i opóźnione dojrzewanie płciowe)
  • zaburzeń hormonalnych
 • USG jąder
 • biopsja jąder
 • embolizacja żylaków powrózka nasiennego
 • pozyskiwanie i mrożenie plemników

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

dr n. med.
Elżbieta Oszukowska
androlog, urolog
środa

15:30

T 42 254 64 00
 

Androlog certyfikowany przez Europejską Akademię Andrologii (EAA). Chirurg, urolog FEBU (Europejskiej Sekcji Urologicznej). Założycielka Polskiego Towarzystwa Andrologicznego. Członek zespołu Polskiego Centrum Kształcenia Klinicznego Europejskiej Akademii Andrologii w Łodzi, zespołu katedry Andrologii i Endokrynologii Płodności UM w Łodzi.

W ramach specjalizacji wykonuje: USG jąder, biopsje jąder oraz szukanie plemników i mrożenie.

profil lekarza
prof. dr hab. n. med
Jolanta Słowikowska-Hilczer
androlog, endokrynolog
wtorek
czwartek

16:00
16:00

Umów wizytę
slowikowska hilczer jolanta endokrynolog androlog

Jest specjalistą z dziedziny pediatrii, endokrynologii i andrologii, z 30 letnim stażem pracy. Studia ukończyła na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi. Odbyła staż naukowy i kliniczny w Department of Growth and Reproduction, University Hospital w Kopenhadze w Danii. Uczestniczyła również w kursach Europejskiej Akademii Andrologii (EAA) oraz Nordyckiej Federacji Towarzystw Andrologicznych (NORFA). W 1999 r. zdała międzynarodowy egzamin z andrologii klinicznej w Holandii, otrzymując tytuł Clinical Andrologist. Jest autorem 120 publikacji naukowych o tematyce andrologicznej i endokrynologicznej. Jest również kierownikiem projektów badawczych Komisji Europejskiej, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowego Centrum Nauki, Prezydenta Miasta Łodzi, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Wykłada na konferencjach polskich i zagranicznych oraz kursach dla lekarzy i diagnostów laboratoryjnych. Była członkiem Zarządu Głównego Europejskiej Akademii Andrologii, a obecnie jest Przewodniczącą Polskiego Towarzystwa Andrologicznego.

Czytaj więcej
profil lekarza

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.