Chirurg ogólny  

Chirurgia ogólna to kliniczna dziedzina medycyny zajmująca się rozpoznawaniem i leczeniem schorzeń metodami operacyjnymi.

Zakres wykonywanych usług w ramach chirurgii ogólnej:

 • dermatoskopia (diagnostyka zmian skórnych)
 • dermatochirurgia (usuwanie zmian skórnych, kaszaków)
 • nacięcia ropni
 • usuwanie paznokci
 • zmiana opatrunku, zdjęcie szwów, zaopatrywanie i szycie ran
 • diagnostyka i leczenie chorób jelita grubego i odbytu (rektoskopia)
 • kwalifikacja do zabiegów chirurgicznych:
  • dróg żółciowych
  • naczyń kończyn dolnych (żylaki)
  • pęcherzyka żółciowego
  • trzustki
  • wątroby
 • leczenie żylaków odbytu (hemoroidy)
 • leczenie przepuklin
 • operacyjne leczenie otyłości
 • USG naczyń (doppler)
 • zabiegi laparoskopowe
 • zabieg korygujący odstające małżowiny uszne
 • zespół cieśni nadgarstka
 • zespół kanału nadgarstka nerwu łokciowego (zespół kanału Guyona)
 • zespół uciskowy nerwu łokciowego w rowku

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

dr n. med.
Justyna Cielecka
chirurg, onkolog
wtorek
środa
piątek

17:30
18:00
16:00

Umów wizytę
 

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego.

Wykonuje drobne zabiegi dermatochirurgiczne, takie jak usuwanie zmian skórnych lub kaszaków, rektoskopię, biopsję ścinającą oraz mammotomiczną.

profil lekarza
dr hab. n. med.
Sławomir Jabłoński
chirurg, torakochirurg
środa

17:00

Umów wizytę
 

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Pracownik akademicki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej – Centralny Szpital Weteranów Klinika Chirurgii Klatki Piersiowej, Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej.

W ramach swojej specjalizacji wykonuje: zabiegi usuwania znamion, tłuszczaków, kaszaków, nacięcia, ropni, wycinania blizn, usuwania paznokci. Zajmuje się również chirurgią piersi, klatki piersiowej i endokrynologiczną, torakochirurgią.

profil lekarza
lek. spec.
Marcin Kondras
chirurg, chirurg naczyniowy
wtorek

14:00

Umów wizytę
 

Ukończył Akademię Medyczną w Łodzi. Posiada specjalizację z chirurgii ogólnej oraz z chirurgii naczyniowej. Doświadczenie zdobywał w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Nr 1 w Łodzi oraz Szpitalu MSWiA w Łodzi. Swoją wiedzę rozszerza uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach naukowych.

Wykonuje ultrasonograficzne badania dopplerowskie oraz leczenie pajączków naczyniowych i żylaków kończyn dolnych (skleroterapia).

Przyjmuje w języku angielskim.

profil lekarza
dr n. med.
Marek Kotala
chirurg, chirurg naczyniowy, proktolog
środa

16:00

Umów wizytę
 

Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej, proktolog.

profil lekarza
lek. spec.
Justyna Kruś-Hadała
chirurg, chirurg naczyniowy
czwartek

15:30

Umów wizytę
 

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Posiada tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej, zajmuje się także chirurgią naczyniową. Przeprowadza konsultacje oraz wykonuje drobne zabiegi chirurgiczne i badania USG Doppler kończyn.

profil lekarza
dr n. med.
Mariusz Łochowski
chirurg, torakochirurg
czwartek

16:00

Umów wizytę
 

Specjalizuje się w chirurgii płuc i opłucnej, śródpiersia i przełyku. Aktywnie uczestniczy w międzynarodowych zjazdach dotyczących chorób klatki piersiowej. Odbył zagraniczne kursy specjalistyczne z technik małoinwazyjnych oraz zastosowania lasera w torakochirurgii (Niemcy - Ferieburg, Hiszpania - A-Coruna, Chiny - Shanghai). Autor i współautor ponad 30 publikacji w dziedzinie chirurgii klatki piersiowej. W czasie wolnym pasjonat historii, zwłaszcza zagadnień związanych z I Wojną Światową. Autor książki „Konstantynów w ogniu”, o losach Konstantynowa Łódzkiego w czasie Operacji Łódzkiej 1914 r.

profil lekarza
dr n. med.
Marek Łysakowski
chirurg, chirurg naczyniowy
piątek

16:00

Umów wizytę
 

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Doświadczenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii ogólnej oraz chirurgii naczyniowej zdobywał w Szpitalu im. Kopernika w Łodzi. Ukończył liczne kursy z zakresu USG Doppler naczyń krwionośnych szyi, jamy brzusznej, kończyn górnych i dolnych.

Wykonuje pełen zakres USG Doppler. Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

profil lekarza
dr n. med.
Rafał Maciejczyk
chirurg
środa

18:00

Umów wizytę
 

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada II stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej.Doświadczenie zawodowe zdobył m. in. w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, w Klinice Chirurgii Onkologicznej i Chorób Piersi.
Przyjmuje pacjentów w języku angielskim.

profil lekarza
dr n. med.
Arkadiusz Michalak
proktolog
wtorek

15:30

Umów wizytę
 

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób jelita grubego i odbytnicy. Wykonuje rektoskopię i kolonoskopię.

profil lekarza
dr n.med.
Jan Morawiec
chirurg, proktolog
czwartek

15:00

Umów wizytę
Morawiec Jan chirurg proktolog

Specjalizuje się w usuwaniu żylaków odbytu (hermoroidów) metodą skleroterapii. W 2016 roku ukończył seminarium kwalifikacyjne „Videoanoskopowa diagnostyka i obliteracja guzków krwawniczych metodą skleroterapii przy użyciu leku Aethoxysklerol”.

profil lekarza
lek. med.
Michał Posmykiewicz
chirurg
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

06:00
16:00
09:00
16:00
09:00

Umów wizytę
posmykiewicz chirurg

Absolwent Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Swoje doświadczenie zawodowe rozpoczął pracując na Oddziale Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcji Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Łodzi. Następnie pracował jako oddziałowy lekarz transfuzjonista oraz lekarz hospicjum domowego. Przeszedł liczne szkolenia i kursy, w trakcie których zapoznawał się z najnowszymi technikami zabiegowymi w zakresie chirurgii. Posiada wiele dyplomów i certyfikatów potwierdzających jego umiejętności (m. in. certyfikat potwierdzający uprawnienia do wykonywania zabiegów liposukcji wodnej Body Jet ) oraz ciągłą chęć poszerzania wiedzy. Jego profesjonalizm umożliwił mu dołączenie do grona członków prestiżowego stowarzyszenia naukowego – (Polskiego Towarzystwa Chemicznego). Jest autorem licznych artykułów, które w przystępny sposób objaśniają symptomy schorzeń takich jak nowotwory piersi, cukrzyca czy choroby wirusowe. Należy do członków Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi, Zarządu Grupy Ratownictwa PCK oraz Amnesty International. Od wielu lat angażuje się w działalność charytatywną.

Specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów z dziedziny chirurgii ogólnej, dermatochirurgii oraz ozonoterapii (leczenie ran i chorób skóry). Usuwa zmiany skórne, w tym guzy. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób nowotworowych, głównie chorób piersi.

profil lekarza
lek. med.
Michał Rogozik
chirurg, chirurg naczyniowy
poniedziałek
środa

17:00
16:00

Umów wizytę
 

 

profil lekarza
dr n. med.
Jan Taczalski
urolog, chirurg
czwartek

14:30

Umów wizytę
 

Specjalista chirurgii ogólnej i specjalista II stopnia z urologii. Posiada ponad 40-letnie doświadczenie zawodowe. Prze cały czas związany z praktyką szpitalną i technikami operacyjnymi. Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Zdobył liczne nagrody naukowe. Jest autorem wielu publikacji z zakresu urologii.

profil lekarza

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.