Chirurg ogólny  

Chirurgia ogólna to kliniczna dziedzina medycyny zajmująca się rozpoznawaniem i leczeniem schorzeń metodami operacyjnymi.

Zakres wykonywanych usług w ramach chirurgii ogólnej:

 • dermatoskopia (diagnostyka zmian skórnych)
 • dermatochirurgia (usuwanie zmian skórnych, kaszaków)
 • nacięcia ropni
 • usuwanie paznokci
 • zmiana opatrunku, zdjęcie szwów, zaopatrywanie i szycie ran
 • diagnostyka i leczenie chorób jelita grubego i odbytu (rektoskopia)
 • kwalifikacja do zabiegów chirurgicznych:
  • dróg żółciowych
  • naczyń kończyn dolnych (żylaki)
  • pęcherzyka żółciowego
  • trzustki
  • wątroby
 • leczenie żylaków odbytu (hemoroidy)
 • leczenie przepuklin
 • operacyjne leczenie otyłości
 • USG naczyń (doppler)
 • zabiegi laparoskopowe
 • zabieg korygujący odstające małżowiny uszne
 • zespół cieśni nadgarstka
 • zespół kanału nadgarstka nerwu łokciowego (zespół kanału Guyona)
 • zespół uciskowy nerwu łokciowego w rowku

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

dr n. med.
Justyna Cielecka
chirurg ogólny, proktolog
wtorek
piątek
16:00
16:00
 

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego.

Wykonuje drobne zabiegi dermatochirurgiczne, takie jak usuwanie zmian skórnych lub kaszaków, rektoskopię, biopsję ścinającą oraz mammotomiczną.

profil lekarza
Umów wizytę
prof. nadzw. dr hab. n. med.
Sławomir Jabłoński
chirurg ogólny, chirurg onkolog, torakochirurg
środa
17:00
 

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Pracownik akademicki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej – Centralny Szpital Weteranów Klinika Chirurgii Klatki Piersiowej, Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej.

W ramach swojej specjalizacji wykonuje: zabiegi usuwania znamion, tłuszczaków, kaszaków, nacięcia, ropni, wycinania blizn, usuwania paznokci. Zajmuje się również chirurgią piersi, klatki piersiowej i endokrynologiczną, torakochirurgią.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Marcin Kondras
chirurg ogólny, chirurg naczyniowy
wtorek
środa
16:00
09:00
 

Ukończył Akademię Medyczną w Łodzi. Posiada specjalizację z chirurgii ogólnej oraz z chirurgii naczyniowej. Doświadczenie zdobywał w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Nr 1 w Łodzi oraz Szpitalu MSWiA w Łodzi. Swoją wiedzę rozszerza uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach naukowych.

Wykonuje ultrasonograficzne badania dopplerowskie oraz leczenie pajączków naczyniowych i żylaków kończyn dolnych (skleroterapia).

Przyjmuje w języku angielskim.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Marek Kotala
chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, proktolog
środa
sobota
16:00
10:00
 

Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej, proktolog.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Mariusz Łochowski
chirurg ogólny, chirurg klatki piersiowej
czwartek
16:00
 

Specjalizuje się w chirurgii płuc i opłucnej, śródpiersia i przełyku. Aktywnie uczestniczy w międzynarodowych zjazdach dotyczących chorób klatki piersiowej. Odbył zagraniczne kursy specjalistyczne z technik małoinwazyjnych oraz zastosowania lasera w torakochirurgii (Niemcy - Ferieburg, Hiszpania - A-Coruna, Chiny - Shanghai). Autor i współautor ponad 30 publikacji w dziedzinie chirurgii klatki piersiowej. W czasie wolnym pasjonat historii, zwłaszcza zagadnień związanych z I Wojną Światową. Autor książki „Konstantynów w ogniu”, o losach Konstantynowa Łódzkiego w czasie Operacji Łódzkiej 1914 r.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Marek Łysakowski
chirurg ogólny
piątek
16:00
 

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Doświadczenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii ogólnej oraz chirurgii naczyniowej zdobywał w Szpitalu im. Kopernika w Łodzi. Ukończył liczne kursy z zakresu USG Doppler naczyń krwionośnych szyi, jamy brzusznej, kończyn górnych i dolnych.

Wykonuje pełen zakres USG Doppler. Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Rafał Maciejczyk
chirurg ogólny, naczyniowy
środa
18:00
 

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada II stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej.Doświadczenie zawodowe zdobył m. in. w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, w Klinice Chirurgii Onkologicznej i Chorób Piersi.
Przyjmuje pacjentów w języku angielskim.

profil lekarza
Umów wizytę
lek. spec.
Marzenna Majcherczyk-Skulimowska
chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej
środa
09:00
majcherczyk skulimowska marzenna chirurg ogolny

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada II stopie specjalizacji z chirurgii ogólnej od wielu lat związana była z Oddziałem Chirurgii Ogólnej szpitala im K. Jonschera w Łodzi. Od 8
lat zajmuje się również medycyną estetyczną.

W ramach specjalizacji wykonuje: drobne zabiegi ambulatoryjne, zmiany opatrunków, zdjęcia szwów, zaopatrywanie i zszycie ran, usuwanie płytki paznokciowej, plastyka paznokcia wrastającego, usuwanie ciała obcego z tkanki podskórnej, wycinanie zmian skórnych oraz guzków tkanki podskórnej.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Arkadiusz Michalak
chirurg ogólny, proktolog
poniedziałek
wtorek
11:00
15:30
 

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób jelita grubego i odbytnicy. Wykonuje rektoskopię i kolonoskopię.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Jan Morawiec
chirurg ogólny, proktolog
czwartek
15:00
Morawiec Jan chirurg proktolog

Specjalizuje się w usuwaniu żylaków odbytu (hermoroidów) metodą skleroterapii. W 2016 roku ukończył seminarium kwalifikacyjne „Videoanoskopowa diagnostyka i obliteracja guzków krwawniczych metodą skleroterapii przy użyciu leku Aethoxysklerol”.

profil lekarza
Umów wizytę
lek. med.
Michał Posmykiewicz
chirurg ogólny
wtorek
czwartek
15:40
15:40
posmykiewicz chirurg

Absolwent Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Swoje doświadczenie zawodowe rozpoczął pracując na Oddziale Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcji Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Łodzi. Następnie pracował jako oddziałowy lekarz transfuzjonista oraz lekarz hospicjum domowego. Przeszedł liczne szkolenia i kursy, w trakcie których zapoznawał się z najnowszymi technikami zabiegowymi w zakresie chirurgii. Posiada wiele dyplomów i certyfikatów potwierdzających jego umiejętności (m. in. certyfikat potwierdzający uprawnienia do wykonywania zabiegów liposukcji wodnej Body Jet ) oraz ciągłą chęć poszerzania wiedzy. Jego profesjonalizm umożliwił mu dołączenie do grona członków prestiżowego stowarzyszenia naukowego – (Polskiego Towarzystwa Chemicznego). Jest autorem licznych artykułów, które w przystępny sposób objaśniają symptomy schorzeń takich jak nowotwory piersi, cukrzyca czy choroby wirusowe. Należy do członków Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi, Zarządu Grupy Ratownictwa PCK oraz Amnesty International. Od wielu lat angażuje się w działalność charytatywną.

Specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów z dziedziny chirurgii ogólnej, dermatochirurgii oraz ozonoterapii (leczenie ran i chorób skóry). Usuwa zmiany skórne, w tym guzy. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób nowotworowych, głównie chorób piersi.

profil lekarza
Umów wizytę
lek. med.
Michał Rogozik
chirurg ogólny
poniedziałek
środa
17:00
16:00
 

 

profil lekarza
Umów wizytę
lek. spec.
Jan Taczalski
chirurg ogólny, urolog
czwartek
13:00
 

Specjalista chirurgii ogólnej i specjalista II stopnia z urologii. Posiada ponad 40-letnie doświadczenie zawodowe. Prze cały czas związany z praktyką szpitalną i technikami operacyjnymi. Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Zdobył liczne nagrody naukowe. Jest autorem wielu publikacji z zakresu urologii.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Piotr Tume
chirurg ogólny, chirurg naczyniowy
środa
13:00
tume piotr chirurg

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada specjalizację II stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi. Jego pasją jest żeglarstwo.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii ogólnej oraz proktologicznej. Wykonuje pełen zakres USG Doppler układu żylnego, tętniczego oraz USG jamy brzusznej i innych narządów wewnętrznych. Zajmuje się również leczeniem trudno gojących się ran i blizn, skleroterapią. Z zakresu chirurgii - chirurgicznym leczeniem wola i raka tarczycy, żylaków kończyn i odbytu, kamicy pęcherzyka żółciowego, przepuklin brzusznych.

 

profil lekarza
Umów wizytę

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.