Chirurg onkolog  

Chirurgia onkologiczna zajmuje się operacyjnym leczeniem nowotworów, jak również stanów przednowotworowych oraz zmian nieznanego pochodzenia.

Zakres wykonywanych usług w ramach chirurgii onkologicznej:

 • badania histopatologiczne
 • biopsja cienkoigłowa i gruboigłowa pod kontrolą USG
 • diagnostyka i leczenie chorób nowotworowych
 • diagnostyka obrazowa
  • mammografia
  • rezonans magnetyczny
  • RTG
  • tomograf komputerowy
  • ultrasonografia (pełen zakres USG)

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

dr n. med.
Maciej Berkan
chirurg onkolog
środa
17:15
 

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Konsultant Wojewódzki ds. Chirurgii Onkologicznej. Specjalizuje się chirurgii ogólnej oraz onkologicznej. Odbył wiele szkoleń i kursów zagranicznych, między innymi w: Austrii, Szkocji i kilkakrotnie we Włoszech. Należy do Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej oraz European School of Oncology Alumni Club.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób nowotworowych.

profil lekarza
Umów wizytę
dr hab. n. med.
Dariusz Nejc
chirurg onkolog
środa
16:30
 

Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu operacyjnym wielu rodzajów nowotworów, w szczególności: czerniaka i innych nowotworów skóry, mięsaków, nowotworów piersi i przewodu pokarmowego. Jest członkiem wielu międzynarodowych i krajowych towarzystw naukowych, m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Współtworzył i tworzył publikacje i streszczenia zjazdowe oraz rozdziały podręczników (m.in. „Onkologia. Podręcznik dla studentów i lekarzy”).

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Jacek Pytel
chirurg onkolog
piątek
08:30
pytel jacek chirurg onkolog

Specjalizuje się w pogłębionej diagnostyce, związanej z chorobami piersi. Pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie związany z Centrum Medycznym Salve Medica. Aktywnie uczestniczy w międzynarodowych zjazdach dotyczących chorób piersi.

Wykonuje USG piersi oraz biopsje cienko i grubo igłową, sprawdza czy zmiana wykryta w USG jest łagodna czy złośliwa.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Łukasz Rajchert
chirurg onkolog
poniedziałek
środa
09:00
13:00
rajchert lukasz chirurg onkolog

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada specjalizację II stopnia z Chirurgii Ogólnej i specjalizację z Chirurgii Onkologicznej. Swoją drogę zawodową rozpoczął pracując na oddziale Chirurgii Onkologicznej w Szpitalu im. Kopernika w Łodzi. Autor Programów Profilaktyki Pierwotnej Nowotworów Złośliwych dla województwa łódzkiego. Przeprowadził wiele akcji profilaktycznych w gimnazjach i podczas heppeningów. Szkoleniowiec lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej. W czasie studiów redaktor sportowy Radia Łódź. Od kilkunastu lat zawodnik Reprezentacji OIL Łódź w Piłce Nożnej Lekarzy.

profil lekarza
Umów wizytę
prof. dr hab. n. med.
Marek Zadrożny
chirurg onkolog
czwartek
16:00
zadrozny marek chirurg onkolog

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej i II stopień specjalizacji z chirurgii onkologicznej. Odbył szkolenie w Finlandii w zakresie badań przesiewowych i organizacji skandynawskiego systemu walki z rakiem oraz półroczny staż we Francji w zakresie chirurgii onkologicznej i rekonstrukcyjnej. Tytuł doktora habilitowanego uzyskał w 2008 r. 

profil lekarza
Umów wizytę

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się na konto

Aby uniknąć zmian w godzinach przyjęć specjalisty, rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena za wizytę może ulec zmianie.

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych