Chirurg onkolog  

Chirurgia onkologiczna zajmuje się operacyjnym leczeniem nowotworów, jak również stanów przednowotworowych oraz zmian nieznanego pochodzenia.

Zakres wykonywanych usług w ramach chirurgii onkologicznej:

 • badania histopatologiczne
 • biopsja cienkoigłowa i gruboigłowa pod kontrolą USG
 • diagnostyka i leczenie chorób nowotworowych
 • diagnostyka obrazowa
  • mammografia
  • rezonans magnetyczny
  • RTG
  • tomograf komputerowy
  • ultrasonografia (pełen zakres USG)

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

dr n. med.
Maciej Berkan
onkolog
środa

17:15

Umów wizytę
 

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Konsultant Wojewódzki ds. Chirurgii Onkologicznej. Specjalizuje się chirurgii ogólnej oraz onkologicznej. Odbył wiele szkoleń i kursów zagranicznych, między innymi w: Austrii, Szkocji i kilkakrotnie we Włoszech. Należy do Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej oraz European School of Oncology Alumni Club.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób nowotworowych.

profil lekarza
dr n. med.
Justyna Cielecka
chirurg, onkolog
wtorek
środa
piątek

17:30
18:00
16:00

Umów wizytę
 

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego.

Wykonuje drobne zabiegi dermatochirurgiczne, takie jak usuwanie zmian skórnych lub kaszaków, rektoskopię, biopsję ścinającą oraz mammotomiczną.

profil lekarza
dr hab. n. med.
Sławomir Jabłoński
chirurg, torakochirurg
środa

17:00

Umów wizytę
 

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Pracownik akademicki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej – Centralny Szpital Weteranów Klinika Chirurgii Klatki Piersiowej, Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej.

W ramach swojej specjalizacji wykonuje: zabiegi usuwania znamion, tłuszczaków, kaszaków, nacięcia, ropni, wycinania blizn, usuwania paznokci. Zajmuje się również chirurgią piersi, klatki piersiowej i endokrynologiczną, torakochirurgią.

profil lekarza
dr hab. n. med.
Dariusz Nejc
onkolog, chirurg
środa

16:30

Umów wizytę
 

Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu operacyjnym wielu rodzajów nowotworów, w szczególności: czerniaka i innych nowotworów skóry, mięsaków, nowotworów piersi i przewodu pokarmowego. Jest członkiem wielu międzynarodowych i krajowych towarzystw naukowych, m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Współtworzył i tworzył publikacje i streszczenia zjazdowe oraz rozdziały podręczników (m.in. „Onkologia. Podręcznik dla studentów i lekarzy”).

profil lekarza
dr n. med.
Jacek Pytel
onkolog
piątek

08:00

Umów wizytę
pytel jacek chirurg onkolog

Specjalizuje się w pogłębionej diagnostyce, związanej z chorobami piersi. Pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie związany z Centrum Medycznym Salve Medica. Aktywnie uczestniczy w międzynarodowych zjazdach dotyczących chorób piersi.

Wykonuje USG piersi oraz biopsje cienko i grubo igłową, sprawdza czy zmiana wykryta w USG jest łagodna czy złośliwa.

profil lekarza
dr n. med.
Łukasz Rajchert
onkolog
poniedziałek
środa

09:00
13:00

Umów wizytę
rajchert lukasz chirurg onkolog

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada specjalizację II stopnia z Chirurgii Ogólnej i specjalizację z Chirurgii Onkologicznej. Swoją drogę zawodową rozpoczął pracując na oddziale Chirurgii Onkologicznej w Szpitalu im. Kopernika w Łodzi. Autor Programów Profilaktyki Pierwotnej Nowotworów Złośliwych dla województwa łódzkiego. Przeprowadził wiele akcji profilaktycznych w gimnazjach i podczas heppeningów. Szkoleniowiec lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej. W czasie studiów redaktor sportowy Radia Łódź. Od kilkunastu lat zawodnik Reprezentacji OIL Łódź w Piłce Nożnej Lekarzy.

profil lekarza
prof. dr hab. n. med.
Marek Zadrożny
onkolog, chirurg
czwartek

16:00

Umów wizytę
zadrozny marek chirurg onkolog

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej i II stopień specjalizacji z chirurgii onkologicznej. Odbył szkolenie w Finlandii w zakresie badań przesiewowych i organizacji skandynawskiego systemu walki z rakiem oraz półroczny staż we Francji w zakresie chirurgii onkologicznej i rekonstrukcyjnej. Tytuł doktora habilitowanego uzyskał w 2008 r. 

profil lekarza

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.