Chirurg plastyczny  

Chirurgia plastyczna zajmuje się usuwaniem lub zmniejszeniem wad wrodzonych, rozwojowych oraz nabytych, takich jak: blizny, pourazowe lub pochorobowe ubytki taknek, powodujące ograniczenie czynności lub zeszpecenie.

Zakres wykonywanych usług w ramach chirurgii plastycznej:

  • usunięcie drobnych zmian skórnych
  • zabieg korygujący odstające małżowiny uszne
  • zespół cieśni nadgarstka
  • zespół kanału nadgarstka nerwu łokciowego (zespół kanału Guyona)
  • zespół uciskowy nerwu łokciowego w rowku

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

dr n. med.
Jarosław Zieliński
chirurg plastyczny
poniedziałek
12:00
 

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Łodzi w 1993 roku. W Klinice Chirurgii Ogólnej UM w Łodzi uzyskał specjalizację I stopnia z chirurgii ogólnej. W Klinice Chirurgii Plastycznej UM w Łodzi uzyskał specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej. Tytuł doktora nauk medycznych obronił w 2003 roku. Stale poszerza swoje umiejętności i zainteresowania biorąc udział w konferencjach oraz zjazdach naukowych, a także odbywając staże w różnych ośrodkach polskich i zagranicznych, np. w Derriford Hospital w Plymouth w Wielkiej Brytanii.

W ramach specjalizacji przeprowadza kwalifikacje do zabiegów operacyjnych, zabiegi oraz leczenie zachowawcze. Zajmuje się leczeniem operacyjnym wiotkiej skóry powiek, odstających małżowin usznych, blizn i zmian skórnych (również leczeniem zachowawczym).
Wykonuje operacje mononeuropatyczne (np. zespół cieśni nadgarstka).

 

profil lekarza
Umów wizytę

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.