Dietetyk  

Dietetyka zajmuje się racjonalnym żywieniem osób zdrowychi chorych. Ocenia jego wpływ na przebieg i wynik leczenia chorób.

Zakres wykonywanych usług w ramach dietetyki:

 

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

lek. spec.
Ewa Gąsecka
dietetyk, internista
czwartek

15:00

Umów wizytę
ewa gasecka internista dietetyk

Specjalista II stopnia chorób wewnętrznych. Dietetyką i tematyką odchudzania zainteresowała się wiele lat temu. Ukończyła podyplomowe studia „Poradnictwo Dietetyczne” w SGGW w Warszawie na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Uczestniczy we wszystkich zjazdach naukowych o tej tematyce w Polsce. Doceniając ogromną rolę czynników psychicznych w procesach jedzenia, tycia i odchudzania ukończyła kurs doskonalący „Psychologia jedzenia” w Centrum Otwartej i Multimedialnej Edukacji Uniwersytetu Warszawskiego.

profil lekarza
mgr
Karolina Smulska
dietetyk
poniedziałek

09:00

Umów wizytę
 
 
profil lekarza
mgr
Dagna Solarek
dietetyk
poniedziałek

09:00

Umów wizytę
 

Pomaga swoim pacjentom w zmianie sposobu odżywiania i stylu życia. Nieustannie poszukuje nowych źródeł wiedzy i kierunków dokształcania się w zakresie terapii dietetycznej i zdrowej żywności, by aktywnie wspierać i motywować swoich pacjentów w osiąganiu założonego celu. Pragnie, by wprowadzenie zmian w sposobie odżywiania było początkiem nowego, zdrowego stylu życia a nie jedynie krótkoterminowym działaniem dla podreperowania stanu zdrowia. Ceni ruch i aktywny sposób spędzania wolnego czasu. Na co dzień chętnie dzieli się swoją wiedzą, prowadząc m.in. spotkania i prelekcje dla dzieci i młodzieży, a także kobiet w ciąży i karmiących piersią.

profil lekarza

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.