Ginekolog - lekarz specjalista  

Ginekologia zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem schorzeń żeńskiego układu płciowego. Profilaktyka obejmuje badania przesiewowe w kierunku raka szyjki macicy oraz palpacyjne badanie piersi i węzłów chłonnych. Diagnostyka, to szeroki wachlarz badań od krwi poprzez USG, po laparoskopię diagnostyczną oraz badania z użyciem specjalistycznego sprzętu.

ginekologiaZakres wykonywanych usług w ramach ginekologii:

 • cytologia
 • badanie drożności jajowodów (HSG)
 • diagnostyka i leczenie niepłodności
 • dobór antykoncepcji
 • echo serca płodu
 • ginekologia dziecięca
 • histeroskopia
 • kolposkopia
 • krioterapia
 • KTG (monitorowanie akcji serca płodu)
 • leczenie menopauzy
 • operacje ginekologiczne
 • Poradnia Nietrzymania Moczu - kompleksowa diagnostyka i leczenie
 • prowadzenie ciąży
 • rezonans magnetyczny układu rodnego (ocena obecności adenomiozy): zalecany pacjentkom z niewyjaśnionymi bólami w okresie okołomiesiączkowym, z podejrzeniem zmian w macicy widocznej podczas  badania USG, a zwłaszcza u pacjentek z niewyjaśnioną niepłodnością.
 • USG ciąży 3D/4D
 • USG ginekologiczne
 • USG piersi
 • zabiegi laparoskopowe
 • zakładanie wkładki wewnątrzmacicznej

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

lek. spec.
Małgorzata Balcerak
ginekolog, położnik
poniedziałek
14:00
 

Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi. Specjalizuje się w ginekologii i położnictwie. Odbyła liczne szkolenia w zakresie USG. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Jan Bieńkiewicz
ginekolog, położnik
środa
16:30
Jan Bienkiewicz ginekolog poloznik

W 2010 r. ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2015 r. otrzymał stopień naukowy doktora nauk medycznych. Leczy schorzenia takie jak: endometrioza, zaburzenia statyki narządów rodnych, nietrzymanie moczu czy nowotwory. Zajmuje się również diagnostyką ultrasonograficzną w położnictwie i ginekologii. Posiada Certyfikat Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Międzynarodowego Towarzystwa Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii (ISUOG) i Fundacji Medycyny Płodu (FMF). Posługuje się biegle językiem angielskim, niemieckim i hiszpańskim.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Agnieszka Cegłowska
ginekolog, położnik, ginekolog-endokrynolog
środa
09:00
cegłowska agnieszka ginekolog endokrynolog

Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi na Wydziale Lekarskim oraz studia doktoranckie na UM w Łodzi w Zakładzie Zaburzeń Endokrynnych i Metabolizmu Kostnego. Posiada wieloletnią praktykę, którą zdobywała m. in. w Szpitalu im. Rydygiera w Łodzi, w Poradni Ginekologicznej Szpitala MSWiA w Łodzi oraz w Klinice Endokrynologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE). Bierze udział w licznych konferencjach oraz szkoleniach związanych z endokrynologią oraz ginekologią, w Polsce i zagranicą.

Wykonuje: USG ciąży, ginekologiczne, piersi oraz tarczycy, biopsję cienkoigłową (BACC) tarczycy, kriochirurgię, elektrokoagulację i kolposkopię. Prowadzi konsultacje, również w języku angielskim.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Monika Głuchowska
ginekolog, położnik
poniedziałek
17:00
gluchowska monika ginekolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując jako starszy asystent w Szpitalu im. M. Madurowicza w Łodzi.

W ramach specjalizacji przeprowadza konsultacje ginekologiczne, prowadzi ciąże. Wykonuje USG ginekologiczne i ciąży.

profil lekarza
Umów wizytę
lek. med.
Magdalena Golańska-Wróblewska
ginekolog
czwartek
sobota
16:00
08:00
golanska wroblewska magdalena ginekolog

W trakcie studiów doktoranckich. Interesuje się niepłodnością, zaburzeniami endokrynologicznymi, ginekologią zabiegową i operacyjną.

Wykonuje: drobne zabiegi ginekologiczne, USG ciąży, USG szyjki macicy, konizację szyjki macicy. Zajmuje się również prowadzeniem ciąży i zakładaniem wkładek wewnątrzmacicznych.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Zdzisława Januszkiewicz-Jędrzejczak
ginekolog, położnik
poniedziałek
17:15
 

Doktor nauk medycznych. Udziela konsultacji lekarskich z zakresu ginekologii, prowadzi ciąże oraz profilaktyczne badania diagnostyczne nowotworów narządu rodnego i piersi. Uczestniczy w sympozjach, kongresach i kursach doskonaląc wiedzę medyczną. Czynnie uprawia pływanie, żeglarstwo i narciarstwo. Zachęca do aktywności fizycznej i profilaktyki zdrowotnej swoje pacjentki.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Adam Jerzyński
ginekolog, położnik
czwartek
16:00
 

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista w zakresie położnictwa i ginekologii. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w łódzkich szpitalach. Bierze udział w licznych zjazdach i sympozjach, podnoszących kwalifikacje zawodowe.

W ramach specjalizacji przeprowadza konsultacje lekarskie, prowadzi ciąże. Wykonuje USG ciąży i ginekologiczne.

profil lekarza
Umów wizytę
lek. med.
Marcin Kaczmarek
ginekolog, położnik
poniedziałek
15:30
Marcin Kaczmarek ginekolog położnik

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie rezydent ginekologii i położnictwa w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Endoskopowej, Ginekologii Onkologicznej ICZMP w Łodzi. Wchodzi w skład zespołu specjalistów w Poradni Nietrzymania Moczu, w której wykonuje: konsultacje, pessaroterapię, farmakoterapię oraz zabiegi operacyjne. Kwalifikuje i wykonuje operacje leczące zaburzenia statyki narządu rodnego.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Witold Kłosiński
ginekolog, położnik, specjalista od niepłodności
poniedziałek
wtorek
czwartek
piątek
sobota
15:30
15:30
15:30
15:30
08:20
klosinski witold ginekolog

Ukończył z wyróżnieniem Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W trakcie specjalizacji, obronił rozprawę doktorską pt. ,,Ocena przydatności rozmazów cytologicznych i badania kolposkopowego w diagnozowaniu zmian patologicznych szyjki macicy typu LSIL i HSIL potwierdzonych w badaniu histopatologicznym" na stopień doktora nauk medycznych. Swoje doświadczenie zawodowe rozpoczął w 2007 roku, pracując w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Endoskopowej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Obecnie pracuje na Oddziale Medycyny Płodu i Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie zajmuje się również nauczaniem akademickim. Uczestniczył w kursach doskonalących z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności, ultrasonografii, kolposkopii, histeroskopii, laparoskopii. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii oraz European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE).

Prywatnie mąż i ojciec. Pasjonat żeglarstwa i jazdy na nartach. W wolnych chwilach czyta książki szczególnie o tematyce historycznej i politycznej.

Czytaj więcej

profil lekarza
Umów wizytę
lek. spec.
Barbara Kocięba-Gała
ginekolog, położnik
wtorek
piątek
16:30
08:30
 

 

profil lekarza
Umów wizytę
lek. med.
Waldemar Krzeszowski
ginekolog, położnik, radiolog
poniedziałek
wtorek
piątek
17:00
15:30
14:30
 

Ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Jest w trakcie specjalizacji z Położnictwa i Ginekologii w Klinice Ginekologii, Rozrodczości i Terapii Płodu, Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Członek International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology oraz The Fetal Medicine Foundation. Uczestniczy w wielu krajowych oraz międzynarodowych konferencjach i szkoleniach z zakresu ultrasonografii w położnictwie i ginekologii oraz echokardiografii płodu.
Posiada:

 • certyfikat podstawowy sekcji USG PTG nr 100/2013
 • certyfikat specjalistyczny oceny serca płodu Sekcji Ultrasonografii PTG nr 19/2014
 • certyfikaty wydane przez The Fetal Medicine Foundation - Fundację Medycyny Płodowej z siedzibą w Londynie
 • Certificates of Competences - certyfikaty umiejętności z oprogramowaniem statystycznym FMF.
Wykonuje: USG ciąży, genetyczne, 3D/4D, echo serca płodu.

 

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Maria Krzyżanowska-Woźniak
ginekolog, położnik
piątek
15:00
 
 
profil lekarza
Umów wizytę
lek. spec.
Jarosław Krzyżanowski
ginekolog, położnik
poniedziałek
wtorek
 
środa
czwartek
piątek
08:30
08:30, 17:30
09:00
09:20
18:00
 

Ukończył Akademię Medyczną w Łodzi. Specjalizację II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa uzyskał w 1988 roku. Doświadczenie zawodowe zdobył pracując m. in. w Wojewódzkim Ośrodku Medyny Pracy w Łodzi oraz w Szpitalu dr H. Jordana w Łodzi pełniąc funkcję z-cy Ordynatora Oddziału Ginekologii. W latach 1994-1995 odbył staże w ośrodkach HMO w Kaiser Permanente w Pasadenie i Santa Monica (Kalifornia, USA) oraz w ramach wymiany międzynarodowej w HOPE Organization w Millford (Washington, USA), a także w Karlowych Varachw Republice Czeskiej. Zawodowo interesuje się ultrasonografią w ginekologii i położnictwie.

W ramach specjalizacji zajmuje się diagnostyką i leczeniem niepłodności, prowadzeniem ciąży, poradami. Wykonuje: USG ginekologiczne, ciąży i piersi.

profil lekarza
Umów wizytę
lek. spec.
Sylwester Kubik
ginekolog, położnik, specjalista od niepłodności
wtorek
czwartek
15:00
15:00
Sylwester Kubik ginekolog Salve Medica

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studia ukończył w 2007 r. Specjalizację z ginekologii i położnictwa uzyskał w 2015 r. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu niepłodności oraz nietrzymaniu moczu. Kwalifikuje i wykonuje operacje leczące zaburzenia statyki narządu rodnego.

W ramach specjalizacji wykonuje: USG ginekologiczne, USG ciąży, USG owulacyjne, USG dna miednicy (w nietrzymaniu moczu), biopsję endometrium, krioterapię, pessaroterapię, kolposkopię, zabiegi operacyjne oraz prowadzi ciążę.

profil lekarza
Umów wizytę
lek. spec.
Jerzy Leyko
ginekolog, położnik
piątek
11:00
 

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada II stopień specjalizacji z ginekologii i położnictwa oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe poparte pracą kliniczną.

W ramach specjalizacji przeprowadza konsultacje lekarskie. Wykonuje USG ginekologiczne. Zajmuje się leczeniem menopauzy.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Elżbieta Lipecka-Kidawska
ginekolog, położnik
poniedziałek
16:00
lipecka kidawska ginekolog

Wykonuje: USG ginekologiczne, kwalifikacje do porodu, USG ciąży oraz USG piersi.

profil lekarza
Umów wizytę
dr med.
Maciej Łukaszek
ginekolog, położnik
wtorek
09:00
 

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada specjalizację z ginekologii i położnictwa oraz doktorat. Autor wielu publikacji naukowych. Bierze udział w konferencjach medycznych jako uczestnik i wykładowca.

W ramach specjalizacji m. in. przeprowadza konsultacje lekarskie, prowadzi ciąże.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Zofia Mandryka-Stankewycz
ginekolog, położnik
poniedziałek
09:00
 

Posiada certyfikat w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w zakresie ginekologii i położnictwa, wydany przez Sekcję Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz certyfikat The Fetal Medicine Foundation (Fundacja Medycyny Płodowej).

W ramach specjalizacji przeprowadza konsultacje ginekologiczne, prowadzi ciąże. Wykonuje: USG 3D/4D, USG genetyczne, USG serca płodu, USG ginekologiczne i ciąży, USG owulacyjne, biopsję endometrium.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Janusz Nowak
ginekolog, ginekolog-endokrynolog
wtorek
13:30
 

 

profil lekarza
Umów wizytę
lek. spec.
Witold Pietrzak
ginekolog, położnik
wtorek
środa
czwartek
08:30
08:30
08:30
pietrzak witold ginekolog

Wykonuje: operacje ginekologiczne, cesarskie cięcie, krioterapię, zakładanie pessarów, zakładanie wkładek wewnątrzmacicznych. Odbiera porody.

profil lekarza
Umów wizytę
lek. med.
Katarzyna Sobczuk
ginekolog, położnik
wtorek
16:00
 

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyła studia doktoranckie.

W ramach specjalizacji zajmuje się: poradami antykoncepcyjnymi, ginekologią operacyjną i onkologiczną, leczeniem menopauzy, prowadzeniem ciąży, kwalifikacjami do operacji ginekologicznych.

profil lekarza
Umów wizytę
lek. med.
Bogna Sobkiewicz
ginekolog, położnik, specjalista od niepłodności
poniedziałek
środa
sobota
17:30
14:30
09:30
 
 
profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Sławomir Sobkiewicz
ginekolog, położnik, endokrynolog z zakresu ginekologii i rozrodczości
poniedziałek
środa
piątek
sobota
11:00
11:00
12:00
09:00
sobkiewicz slawomir ginekolog

Posiada ponad 32-letnie doświadczenie zawodowe. Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE). Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu niepłodności w tym metodami rozrodu wspomaganego (inseminacje, in vitro) zabiegi histeroskopowe, histeroresektoskopowe, laparoskopowe, operacje pochwowe i operacje brzuszne. Wchodzi w skład zespołu specjalistów w ramach Poradni Nietrzymania Moczu, gdzie wykonuje: USG dna miednicy, pessaroterapię, farmakoterapię, kwalifikacje do zabiegów operacyjnych i operacje. Kwalifikuje i wykonuje operacje leczące zaburzenia statyki narządu rodnego.

Brał udział w licznych szkoleniach i kursach w Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Szwajcarii, Belgii, Holandii, Niemczech, Dani, Norwegii, Finlandii, Słowacji oraz Austrii.

Czytaj więcej

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Joanna Stefanowicz
ginekolog, położnik, specjalista od niepłodności
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
09:30
09:30
09:30
09:30
09:30
stefanowicz joanna ginekolog

Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada specjalizacje z ginekologii i położnictwa. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem niepłodności, prowadzeniem ciąży oraz diagnostyką prenatalną. Jest członkiem sekcji ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz ESHREE.

Wykonuje: USG ginekologiczne, USG genetyczne, USG serca płodu, USG 3D/4D.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Krzysztof Szram
ginekolog, położnik
środa
15:00
szram krzysztof ginekolog polonik

Specjalizacje I i II stopnia uzyskał w latach 1992-1995. Tytuł doktora nauk medycznych otrzymał w 1996 r. W obrębie swojej praktyki zajmuje się leczeniem: zachowawczym (do którego zalicza się regularna kontrola ginekologiczna), chorób menopauzy, chorób nowotworowych, nietrzymania moczu, endometriozy, tzw. wypadania pochwy i macicy oraz operacjami plastyki pochwy. A także, diagnostyką i prowadzeniem ciąży, leczeniem operacyjnym, w tym: diagnostyką i leczeniem niepłodności.

 

profil lekarza
Umów wizytę
lek. spec.
Janusz Wnuk
ginekolog, położnik
środa
09:00
 

 

profil lekarza
Umów wizytę
lek. spec.
Anna Zubrzycka
ginekolog, położnik, specjalista od niepłodności
wtorek
czwartek
piątek
10:00
10:00
16:30
 

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu niepłodności oraz nietrzymaniu moczu. W ramach specjalizacji wykonuje: USG ginekologiczne, USG owulacyjne, USG dna miednicy (w nietrzymaniu moczu), inseminację domaciczną (AIH), pessaroterapię, zabiegi operacyjne. Kwalifikuje i wykonuje operacje leczące zaburzenia statyki narządu rodnego.

profil lekarza
Umów wizytę

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.