Medycyna sportowa  

Medycyna sportowa obejmuje szeroko pojętą profilaktykę zdrowotną. Jej zadaniem jest wykorzystanie wpływu aktywności fizycznej na organizm w celu poprawienia stanu zdrowia. Lekarze medycyny sportowej, zajmują się nie tylko zawodnikami, ale również osobami aktywnymi fizycznie.
 
Zakres wykonywanych usług w ramach medycyny sportowej:

  • konsultacje specjalistyczne
  • kwalifikowanie do poszczególnych dyscyplin sportowych
  • orzeczenia i zaświadczenia lekarskie
  • podawanie czynnika wzrostu
  • rehabilitacje profilaktyczne oraz pourazowe
  • wstępne i okresowe badania lekarskie sportowców
  • USG narządu ruchu

Przed konsultacją lekarską związaną z otrzymaniem zaświadczenia o możliwości uprawiania dyscypliny sportowej, należy skontaktować się z Działem Obsługi Pacjenta, w celu uzyskania informacji dotyczącej przygotowania do wizyty.

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

dr n. med.
Marek Drobniewski
ortopeda, specjalista medycyny sportowej
poniedziałek
wtorek

15:00
16:00

Umów wizytę
drobniewski marek ortopeda

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista ortopeda-traumatolog, specjalista medycyny sportowej. Uczestnik licznych kursów w Polsce i za granicą. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii.
Leczy: artroskopię, dysplazję stawu biodrowego u dzieci, skręcenie stawu, osteoporozę, wady postawy, choroby zwyrodnieniowe, dyskopatię, ból kręgosłupa, złamania kości. Wykonuje USG ortopedyczne. Zajmuje się terapią osoczem bogatopłytkowym (PRP).

profil lekarza

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.