Okulista - lekarz specjalista  

Okulistyka zajmuje się budową i funkcjonowaniem narządu wzroku oraz diagnostyką i leczeniem chorób oczu.

Zakres wykonywanych usług w ramach okulistyki:

 • okulistykabadania:
  • dna oka
  • adaptacji do ciemności
  • ciśnienia śródgałkowego
  • widzenia przestrzennego
 • diagnostyka i leczenie:
  • jaskry
  • astygmatyzmu, krótko i nadwzroczności
  • wad wzroku
  • dobieranie szkieł kontaktowych
  • dobieranie okularów
 • okulistyka dziecięca
 • zabieg płukania kanalików łzowych u dzieci
 • usuwanie ciała obcego z oka

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

lek. spec.
Maciej Brocki
okulista
czwartek
15:15
 

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, specjalista okulistyki. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego utworzoną pod Kuratelą Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Od 2009 roku pracuje na stanowisku asystenta w Klinice Okulistyki i Rehabilitacji Wzrokowej Uniwersyteckiego Szpitala WAM w Łodzi. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti - Aging. Zwolennik terapii skojarzonej z zakresu medycyny estetycznej w odpowiedzi na indywidualną potrzebę pacjenta. Swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej i okuloplastyki stale poszerza, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Jego pasją są zabiegi odmładzania okolicy oka, zarówno te nieinwazyjne z kręgu medycyny estetycznej, jak i plastyki powiek.

profil lekarza
Umów wizytę
lek. spec.
Maria Klonowska-Baranowska
okulista
wtorek
15:00
 

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada II stopień specjalizacji w zakresie okulistyki.
Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w Szpitalu im. Dr.K. Jonschera w Łodzi.

Wykonuje pełne badanie okulistyczne z badaniem dna oka, iniekcje podspojówkowe, drobne zabiegi podpowiekowe. Mierzy ciśnienie śródgałkowe. Dobiera szkła okularowe, usuwa drobne ciała obce z oka.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Agnieszka Moll
okulista, okulista dziecięcy
poniedziałek
11:00
moll agnieszka okulista

Ukończyła Akademię Medyczną oraz Studia Doktoranckie w Klinice Okulistyki Dziecięcej w Łodzi. Doktor Agnieszka Moll odbyła liczne kursy i szkolenia w zakresie okulistyki min. fakoemulsyfikacji zaćmy w Jaipur w Indiach, specjalizacyjne w Klinice Chorób Oczu I Katedry Chorób Oczu UM w Łodzi w latach 2002-2007.
Specjalizacje II stopnia w dziedzinie okulistyki, Pani doktor uzyskała w 2007r. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w Klinice Okulistyki Dziecięcej UM w Łodzi.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Beata Orawiec
okulista, okulista dziecięcy
czwartek
11:00
 

Specjalizuje się w badaniu i leczeniu okulistycznym niemowląt, dzieci i młodzieży. Posiada doświadczenie w leczeniu ambulatoryjnym i zabiegowym, w lecznictwie otwartym i zamkniętym. Autorka i współautorka wielu publikacji z zakresu diagnostyki i leczenia chorób dzieci, a także wcześniaków.

W ramach specjalizacji wykonuje:

 • pełne badanie okulistyczne
 • badanie dna oka
 • dobór szkieł okularowych
 • usuwanie drobnych ciała obcych

Leczy zeza, wady wzroku, niedrożność przewodów łzowych, stany zapalne oczu oraz gradówki.

profil lekarza
Umów wizytę
lek. spec.
Izabela Pawlak-Andrzejak
okulista
wtorek
środa
10:00
15:00
 

 

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Anna Wyrwicka
okulista
sobota
12:00
 

Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2004 roku. W latach 2004-2006 odbyła staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej - Centralnym Szpitalu Weteranów w Łodzi. Specjalizowała się w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi w latach 2006-2008, a następnie w latach 2008-2011 w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej - Centralnym Szpitalu Weteranów w Łodzi. W roku 2009 obroniła pracę na stopień doktora nauk medycznych. Egzamin specjalizacyjny zdała w 2014 roku. W ramach doskonalenia odbyła staże w 2010 roku na University Ulm Augen Klinik w Niemczech i w 2011 roku w St. Erick Hospital w Szwecji.

W ramach specjalizacji zajmuje się leczeniem pacjentów z jaskrą, zapaleniem błony naczyniowej, krótkowzrocznością, leczeniem zeza oraz niedowidzenia. Wykonuje badania okulistyczne dzieci w każdym wieku, w tym noworodków. Przeprowadza konsultacje również w języku angielskim.

profil lekarza
Umów wizytę

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.