Ortopeda - lekarz specjalista  

ortopedaOrtopedia zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób oraz urazów układu kostnego i mięśniowego, które razem tworzą narząd ruchu.

Zakres wykonywanych usług w ramach ortopedii:

 • artroskopia stawu barkowego i kolanowego
 • badanie stawów biodrowych u noworodków i niemowląt
 • chirurgia urazowo – ortopedyczna (również endoprotezy)
 • diagnostyka obrazowa
  • rezonans magnetyczny
  • tomografia komputerowa
 • leczenie osteoporozy
 • medycyna sportowa
 • USG narządu ruchu
 • USG stawów biodrowych u dzieci

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

dr n. med.
Marek Drobniewski
ortopeda, lekarz medycyny sportowej
poniedziałek
wtorek
15:00
16:00
 

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista ortopeda-traumatolog, specjalista medycyny sportowej. Uczestnik licznych kursów w Polsce i za granicą. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej.

Zajmuje się leczeniem choroby zwyrodnieniowej stawów, endoprotezoplastyką biodra i kolana, urazów narządu ruchu.
Wykonuje USG ortopedyczne i bioderek u niemowląt.

 

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Paweł Garncarek
ortopeda
czwartek
18:00
 

 

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Rafał Kęska
ortopeda, ortopeda dziecięcy
środa
15:00
 

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Klinice Ortopedii Dorosłych i Ortopedii Dziecięcej w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

profil lekarza
Umów wizytę
lek. med.
Marcin Krupiński
ortopeda
sobota
11:00
 

W trakcie specjalizacji z ortopedii. Ukończył liczne kursy krajowe i zagraniczne w tym zakresie. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób i urazów narządów ruchu: szkieletu, układu więzadłowo-stawowego, uszkodzeń mięśni.
Wykonuje zabiegi operacyjne techniką klasyczną oraz małoinwazyjną. Wykonuje: USG stawów biodrowych u niemowląt, USG stawów kolanowych u dzieci i dorosłych

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Jacek Magnuszewski
ortopeda
czwartek
18:30
 

 

profil lekarza
Umów wizytę
prof. UM dr hab. n. med.
Marcin Sibiński
chirurg ortopeda
środa
piątek
14:00
14:00
sibinski ortopeda

Studia medyczne ukończył w 1999 roku. W 2004 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Dyplom specjalisty z ortopedii i traumatologii narządu ruchu otrzymał w roku 2008, natomiast dwa lata później uzyskał tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych. Nominacja profesorska została mu przyznana w 2014 roku. Ma bogate doświadczenie zawodowe zdobe zarówno w polskich szpitalach,
jak i zagranicznych klinikach. Odbył szereg staży zawodowych w zagranicznych ośrodkach, m.in. w Wielkiej Brytanii. W 1997 roku doskonalił się na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Sheffield Northern General Hospital, a rok później w Klinice Neurologii Uniwersytetu w Liverpoolu. W latach 2004-2005 zgłębiał wiedzę w zakresie ortopedii dziecięcej w Royal Hospital for Sick Children w Glasgow, a w 2005 roku poznawał techniki zabiegowe w obrębie ortopedii dorosłych w Glasgow Royal Infirmary. W 2007 roku odbył staż w amerykańskim ośrodku chirurgii ręki, Instytucie M.C. Kleinert w Louisville. W 2010 roku w ośrodku medycyny sportowej w Lisbonie,
a w 2012 roku w szpitalu klinicznym w Villingen-Schwenningen (Niemcy). W latach 2007-2010 brał udział w badaniach klinicznych poświęconych profilaktyce choroby zakrzepowo-zatorowej.
Jest członkiem kilku organizacji naukowych, m.in. Neurologicznego Koła Naukowego, Ortopedycznego Koła Naukowego oraz komitetu organizacyjnego Sympozjum Choroby Perthesa w Łodzi i komitetu organizacyjnego kursu „Master Class in Elbow Surgery” w Glasgow. Autor kilkudziesięciu publikacji z zakresu ortopedii w piśmiennictwie polskim i zagranicznym. Prywatnie interesuje się muzyką, turystyką i giełdą papierów wartościowych. Jest miłośnikiem sportów takich jak triathlon (uprawia czynnie), narciarstwo, pływanie, żeglarstwo (patent sternika jachtowego) oraz lekkoatletyka.
Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób i urazów narządów ruchu: szkieletu, układu więzadłowo-stawowego, uszkodzeń mięśni. Wykonuje zabiegi operacyjne techniką klasyczną oraz małoinwazyjną. Wykonuje: USG narządu ruchu, USG stawów biodrowych u niemowląt i dzieci, zastrzyki z kwasu hialuronowego.

profil lekarza
Umów wizytę
lek. med.
Arkadiusz Soski
ortopeda, traumatolog
wtorek
13:00
Arkadiusz Soski ortopeda Salve Medica

Specjalizuje się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Posiada doświadczenie w chirurgii urazowo-ortopedycznej oraz umiejętności w diagnostyce i leczeniu urazów i chorób narządu ruchu. Wykonuje zabiegi operacyjne oraz naucza studentów medycyny. Odbył liczne kursy i staże w Polsce i za granicą. Przyjmuje zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. W ramach swojej specjalizacji udziela konsultacji ortopedycznych i osteoporotycznych. Wykonuje USG ortopedyczne oraz USG stawów biodrowych u dzieci.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Ireneusz Urbaniak
chirurg ortopeda
piątek
16:00
urbaniak ireneusz ortopeda

 

profil lekarza
Umów wizytę

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.