Pediatra - lekarz specjalista  

Pediatria zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem chorób wieku dziecięcego, jak również opieką nad rozwojem dziecka.

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

lek. spec.
Małgorzata Bąk
pediatra, pulmonolog dziecięcy
piątek
16:00
 

Lekarz pediatra, specjalista pulmonolog. Ma doświadczenie w pracy klinicznej i ambulatoryjnej. Jako pediatra zajmuje się opieką medyczną nad dziećmi i młodzieżą do 18 r.ż.
Wykonuje: profilaktyczne pediatryczne badania okresowe. Ocenia stopnień rozwoju psychometrycznego dziecka, rozpoznaje zaburzenia rozwojowe. Jako pulmonolog zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób układu oddechowego: astma oskrzelowa, gruźlica, mukowiscydoza, odma opłucnowa, przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP), pylica płuc, rozstrzenie oskrzeli, rak płuca, sarkoidoza, śródmiąższowe choroby płuc, zapalenie oskrzeli. zapalenie płuc itp.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Marzena Funkowicz
pediatra, alergolog dziecięcy
środa
15:30
 

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada II stopień specjalizacji w zakresie pediatrii oraz alergologii. Doświadczenie zawodowe zdobyła między innymi w Szpitalu MSWiA w Łodzi, Szpitalu im. M. Konopnickiej w Łodzi oraz jako pracownik naukowy na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Absolwentka Podyplomowego Studium Organizacji, Zarządzania i Ekonomiki w Opiece Zdrowotnej. Ukończyła liczne kursy i szkolenia w zakresie: immunoterapii, alergologii i pediatrii. Autorka licznych publikacji naukowych. Przyjmuje pacjentów w języku angielskim.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Katarzyna Haładaj
pediatria
środa
czwartek
piątek
sobota
18:00
18:00
18:00
10:00
 

 

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Elżbieta Jakubowska-Pietkiewicz
pediatria, specjalista metabolizmu kostnego u dzieci
poniedziałek
16:00
 

Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi w 1986 roku. W 1996 roku uzyskała stopień doktora nauk medycznych, a w 2014 roku doktora habilitowanego. Od 1997 roku jest specjalistą chorób wieku dziecięcego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Pediatrycznym przy ul. Spornej w Łodzi. Od 15 lat zajmuje się chorobami metabolicznymi kości u dzieci (osteoporoza, osteopenia, krzywica, wrodzona łamliwość kości, dysplazje kostne).

profil lekarza
Umów wizytę
prof. dr n. med.
Krystyna Wąsowska-Królikowska
pediatra, alergolog dziecięcy, gastroenterolog dziecięcy
poniedziałek
15:30
 

Wieloletni kierownik Kliniki Alergologii, Gastroenterologii i Żwyienia Dzieci Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada specjalizację z zakresu pediatrii, gastrologii, gastroenterologii dziecięcej i alergologii. Jest promotorem licznych przewodów doktorskich, kierownikiem wielu specjalizacji oraz autorem ponad 300 prac naukowych.

W ramach swoich specjalizacji zajmuje się:

 • żywieniem niemowląt, dzieci i matek w okresie laktacji
 • profilaktyką i leczeniem alergii/nietolerancji pokarmowej
 • oceną rozwoju somatycznego (kontakt ze środowiskiem zewnętrznym oraz szybkie reagowanie na zachodzące w nim zmiany)
 • diagnostyką i leczeniem niedoboru wagi oraz nadwagi i otyłości
 • celiakią
 • zakażeniem Helicobacter pyloi
 • nietolerancją laktozy
 • zaparciami i biegunkami
 • grzybicą przewodu pokarmowego i zakażeniami pasożytniczymi
 • bólami brzucha
 • nawracającymi infekcjami układu oddechowego oraz przewlekłym kaszlem
profil lekarza
Umów wizytę
lek. spec.
Agnieszka Zjawiona
pediatra, homeopata
poniedziałek
18:00
zjawiona agnieszka pediatra

Główne zainteresowania to homeopatia.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Małgorzata Zubowska
pediatra, hematolog dziecięcy, onkolog dziecięcy
wtorek
16:00
 

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada specjalizacje z: pediatrii, hematologii i onkologii dziecięcej. W trakcie specjalizacji z nefrologii dziecięcej. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Szpitalu im. M. Konopnickiej na ul. Spornej w Łodzi.

profil lekarza
Umów wizytę

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.