Salve Medica Centrum Medyczne - Psychiatra

Psychiatra  

Psychiatria zajmuje się zapobieganiem, diagnostyką i leczeniem zaburzeń i chorób psychicznych.

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

lek. spec.
Agata Dwilewicz
psychiatria
piątek

16:15

Umów wizytę
dwilewicz agnieszka psychiatra

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2010 r. zdobyła tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii. Ukończyła trzyletni kurs Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie, której elementy wykorzystuje w codziennej pracy z pacjentami.
Prowadzi także warsztaty psychoedukacyjne dla pacjentów i ich rodzin. W latach 2012-2013 r. brała udział w projekcie i opracowaniu podręcznika „Wolontariat jako narzędzie aktywnej integracji osób chorujących psychicznie”.
Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób oraz zaburzeń zdrowia psychicznego dorosłych, takich jak:

  • zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne
  • reakcja na ciężki stres i zaburzenia adaptacyjne
  • zaburzenia występujące pod postacią somatyczną
  • schizofrenia i inne zaburzenia psychotyczne
  • zaburzenia odżywiania
  • zaburzenia snu
  • zaburzenia osobowości
  • zaburzenia psychiczne związane z wiekiem podeszłym

Przyjmuje pacjentów od 18 r. ż. Prowadzi wizyty również w języku angielskim.

profil lekarza
dr n. med.
Jacek Kordacki
psychiatria
czwartek

11:00

Umów wizytę Umów wizytę
Jacek Kordacki psychiatra Salve Medica

W swojej pracy zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń oraz chorób psychicznych. Pomaga osobom cierpiącym na nerwice, w tym nerwicę depresyjną, neurasteniczną oraz histeryczną. Leczy pacjentów, którzy borykają się z różnego typu uzależnieniami. Pomaga osobom współuzależnionym, a także osobom z syndromem DDA. W zakresie jego zainteresowań zawodowych znajduje się leczenie depresji i jej objawów, a także fobii, w tym społecznych. Diagnozuje i pomaga zwalczać natręctwa, a także wspiera osoby, które walczą z chorobą nowotworową i ich rodziny. Dodatkowo pomaga swoim pacjentom cierpiącym na schizofrenię, psychozę oraz zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi.

profil lekarza
dr n. med.
Tomasz Nowakowski
psychiatria
środa

16:00

Umów wizytę
 

Psychiatra z dużym dorobkiem naukowym. Prelegent podczas prestiżowych konferencji i kongresów w kraju i za granicą.  Leczy nerwice, depresje oraz zaburzenia neurasteniczne. Zajmuje się medycyną pracy i badaniami dla kierowców. Jego pasją są podróże i fotografowanie, które stanowią antidotum na intensywne życie zawodowe. Inspiracją do ciekawych fotografii jest również własna kolekcja kaktusów.

profil lekarza
dr n. med.
Maciej Sujecki
psychiatria
wtorek

12:00

Umów wizytę
 

Psychiatra z wieloletnim doświadczeniem. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W 1997 r. ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada również specjalizację ze zdrowia publicznego i epidemiologii. W 2002 r. uzyskał tytuł doktora.

profil lekarza

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.