Radiolog - lekarz specjalista  

Radiologia zajmuje się badaniami obrazowymi, za pomocą USG, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, rentgena. Radiolodzy wykonują i opisują wynik badania obrazowego.

Zakres wykonywanych usług w ramach radiologii:

 • diagnostyka obrazowa pełen zakres:
  • mammografia
  • rentgen (RTG)
  • rezonans magnetyczny
  • tomografia komputerowa
  • ultrasonografia (USG)

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

lek. spec.
Józef Dębski
radiolog
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota

08:30
08:30
08:30
08:30
12:00
08:30

Umów wizytę
debski jozek radiolog

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej z II stopniem specjalizacji w radiodiagnostyce. Posiada wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Specjalizuje się w USG (pełen zakres). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Radiologicznego. Zainteresowania poza zawodowe to koty rasowe.

profil lekarza
dr n. med.
Izabela Frieske
radiolog
środa
piątek

10:30
16:00

Umów wizytę
 

Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi. Jest specjalistą w zakresie radiodiagnostyki oraz medycyny nuklearnej. Posiada duże doświadczenie w pracy klinicznej i naukowej. Pracowała w Katedrze Diagnostyki Obrazowej i Biochemii Hormonów, Katedrze Radiologii, Diagnostyki Obrazowej i Medycyny Nuklearnej oraz w Katedrze Medycyny Nuklearnej i Diagnostyki Obrazowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jej doświadczenie zawodowe obejmuje również pracę w Szpitalu Miejskim im. dr E. Sonnenberga w Łodzi oraz w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M. Skłodowskiej-Curie w Zgierzu.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Radiologicznego, autorem i współautorem wielu publikacji. Posiada wieloletnią praktykę w wykonywaniu badań USG: piersi, tarczycy, prostaty, jamy brzusznej, ślinianek, węzłów chłonnych, układu moczowego, jam opłucnych; a także badań dopplerowskich: tętnic domózgowych, kończyn górnych i dolnych, aorty biodrowej, układu wrotnego (wątroby, śledziony, żyły wrotnej, żyły wątrobowej), tętnic nerkowych. Przyjmuje dorosłych oraz dzieci od 3. miesiąca życia.

profil lekarza
dr n. med.
Teresa Gabryniak
radiolog
poniedziałek
wtorek
środa

13:00
09:00
13:00

Umów wizytę
gabryniak teresa radiolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Współautorka wielu artykułów naukowych.
Posiada wieloletnie doświadczenie w radiologii i diagnostyce obrazowej.

profil lekarza
dr n. med.
Witold Gajewicz
radiolog, chirurg naczyniowy
środa

08:00

Umów wizytę
 

Specjalista Radiodiagnostyki II stopienia. Dyplom lekarza medycyny uzyskał w roku 1984 na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi. W 1995 r. obronił pracę doktorską z zakresu Diagnostyki Ultrasonograficznej i Dopplerowskiej Naczyń Żylnych. W tym samym roku brał udział w dwóch Projektach (Grantach) finansowanych przez UE: INTERPRET I ETUMOUR. Jest jednym z głównych konsultantów radiologicznych w Programie „AMIANTUS” dotyczącym medycznych badań profilaktycznych i opieki nad byłymi pracownikami Zakładów Produkcyjnych stosujących azbest. Należy do Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego. Zajmuję się radiologią klasyczną w zakresie patologii związanych z chorobami zawodowymi.

Wykonuje: USG (pełen zakres), USG Doppler, rezonans magnetyczny, spektroskopię protonową  mózgowia (1H MRS).

profil lekarza
lek. spec.
Piotr Sztachański
radiolog
piątek

12:30

Umów wizytę
 
 
profil lekarza
dr n. med.
Krzysztof Zaleski
radiolog
poniedziałek
środa
piątek

13:30
13:30
09:30

Umów wizytę Umów wizytę
zaleski krzysztof radiolog

W 1998 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Instytucie Radiologii AM w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej oraz w Instytucie Neurologii w Pracowni Badań Rezonansu Magnetycznego nad Stwardnieniem Rozsianym. Prowadził prace badawcze na Uniwersytecie Medycznym i wykładał neuroradiologię.

profil lekarza

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.