Urolog - lekarz specjalista  

usg brzuchaUrologia zajmuje się schorzeniami układu moczowego u kobiet oraz układu moczowo-płciowego u mężczyzn.

Zakres wykonanych usług w ramach urologii:

  • diagnostyka i leczenie chorób układu moczowego (kamica, nowotwory układu moczowo-płciowego), chorób prostaty
  • USG układu moczowo-płciowego
  • tomografia komputerowa narządów miednicy
  • rezonans magnetyczny narządów miednicy
  • ambulatoryjne zabiegi urologiczne

Umów się na wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

dr n. med.
Bartłomiej Jakóbczyk
urolog
czwartek
17:00
jakobczyk bartlomiej urolog

Ukończył Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (European Association of Urology). Tytuł specjalisty w dziedzinie urologii uzyskał na podstawie ogólnoeuropejskiego egzaminu specjalizacyjnego, otrzymując tytuł Fellow of the European Board of Urology (FEBU). W 2013 roku odbył sześciomiesięczny staż doskonalący w zakresie laparoskopii oraz chirurgii przy użyciu robota Da Vinci  w urologii, w renomowanym ośrodku L’institut Mutualiste Montsouris w Paryżu. Wykonuje zabiegi laparoskopowe (całkowite usunięcie prostaty, całkowite usunięcie nerki, usunięcie torbieli nerkowych, operacje żylaków powrózka nasiennego, etc.), jak również zabiegi na drodze otwartej oraz endoskopowej (z uwzględnieniem kruszenia złogów w układzie moczowym przy udziale lasera urologicznego).
Prowadzi konsultacje w językach: polskim, angielskim i francuskim.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Tomasz Konecki
urolog
środa
16:00
 

W ramach specjalizacji wykonuje: konsultacje urologiczne, USG układu moczowego, USG jąder, USG prostaty.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Elżbieta Oszukowska
urolog, androlog
środa
16:00
 

Androlog certyfikowany przez Europejską Akademię Andrologii (EAA). Chirurg, urolog FEBU (Europejskiej Sekcji Urologicznej). Założycielka Polskiego Towarzystwa Andrologicznego. Członek zespołu Polskiego Centrum Kształcenia Klinicznego Europejskiej Akademii Andrologii w Łodzi, zespołu katedry Andrologii i Endokrynologii Płodności UM w Łodzi.
W ramach specjalizacji wykonuje: USG jader, biopsje jąder oraz szukanie plemników i mrożenie.

profil lekarza
Umów wizytę
lek. spec.
Oskar Pietraszun
urolog
wtorek
sobota
16:30
09:00
pietraszun oskar urolog

Diagnozuje i leczy choroby układu moczowego takie jak: kamica, nowotwory układu moczowo-płciowego, choroby prostaty. Wykonuje USG układu moczowo-płciowego oraz ambulatoryjne zabiegi urologiczne. Od 2013 roku regularnie udziela bezpłatnych konsultacji urologicznych, podczas akcji badań prostaty dla mężczyzn. Wykonuje zabiegi embolizacji tętnic prostaty w leczeniu łagodnego przerostu gruczołu krokowego u mężczyzn.

profil lekarza
Umów wizytę
lek. spec.
Michał Szlaga
urolog
czwartek
15:30
Michał Szlaga urolog

Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staż podyplomowy odbył w szpitalu im. WAM w Łodzi. Następnie pracował w Szpitalu Wojewódzkim w Zgierzu, gdzie zdobył specjalizację w dziedzinie urologii. Otrzymał tytuł Fellow of European Board of Urology. Odbył staże i kursy w ośrodkach w kraju i za granicą. Biegle posługuje się językiem angielskim. Zajmuje się leczeniem i diagnostyką zaburzeń czynnościowych dolnych dróg moczowych (pęcherz neurogenny, nadreaktywność pęcherza). Wykonuje badanie urodynamiczne u dorosłych i u dzieci. Pomaga także pacjentom z kamicą układu moczowego, nowotworami dróg moczowych i schorzeniami prostaty oraz męskich narządów płciowych. Stosuje nowoczesne metody leczenia, jak: operacje laparoskopowe, zabiegi kruszenia kamieni przez przetokę (PCNL) oraz endoskopowe leczenie kamicy nerkowej (URSL), botoks pęcherza, dopęcherzowe wlewki z preparatu BCG w stanach nowotworowych.

profil lekarza
Umów wizytę
lek. spec.
Maria Taczalska
urolog
piątek
08:00
taczalska maria urolog

 

profil lekarza
Umów wizytę
lek. spec.
Jan Taczalski
urolog
czwartek
13:00
 

Specjalista chirurgii ogólnej i specjalista II stopnia z urologii. Posiada ponad 40-letnie doświadczenie zawodowe. Prze cały czas związany z praktyką szpitalną i technikami operacyjnymi. Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Zdobył liczne nagrody naukowe. Jest autorem wielu publikacji z zakresu urologii.

profil lekarza
Umów wizytę
dr n. med.
Wojciech Włodarczyk
urolog
poniedziałek
09:00
 
 
profil lekarza
Umów wizytę

Umów wizytę do wybranego lekarza specjalisty:

T 42 254 64 00

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.