Z życia firmy  

Ewa Sobkiewicz Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet

Z okazji Światowego Dnia Przedsiębiorczości Kobiet, 17 listopada w Warszawie odbyła się uroczysta gala, na której pani Ewa Sobkiewicz odebrała statuetkę Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet 2017.
Projekt skupia Panie, które odnoszą sukcesy prowadząc swoje firmy i angażują się w pozabiznesową działalność społeczną. Ambasadorki są inspiracją i wzorem dla osób, które chcą rozwijać własną firmę lub planują prowadzenie własnej firmy.


Wspieramy młodych lekarzy

Co roku bierzemy udział w rozdaniu dyplomów absolwentom Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Podczas uroczystości nagradzamy studentów z najlepszą średnią uzyskanych ocen.Dzień Kobiet w Medica

Z okazji Dnia Kobiet nie tylko pacjentki zostały obdarowane prezentami. Nasi koledzy nie zapomnieli o nas i wszystkie dostałyśmy kwiatki i czekoladki :-)
Norbert (kierowca jednego z naszych mammobusów) zrobił nam przerastającą wyobraźnię niespodziankę. Otrzymałyśmy tort w kształcie mammobusu z figurką w postaci Norberta. Tort został skonsumowany, ale przed tym zdążyłyśmy uwiecznić ten słodki prezent.


Jesteśmy członkami BCC

Należymy do prestiżowego Klubu przedsiębiorców Business Centre Club, który istnieje od 1991 roku i zrzesza 2500 członków. W Warszawie 06 września 2013 roku, odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów członkostwa BCC.

Nasza firma wyznaje zasady Business Centre Club, które zobowiązują do reprezentowania wysokich norm etycznych, przestrzegania zasad kodeksu kupieckiego i działania zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu.


Wyróżnienie w Konkursie Lider Nowoczesnej Technologii 2013

Salve Medica i Medica zostały nominowane w Konkursie Lider Nowoczesnej Technologii 2013. Na Gali Finałowej konkursu, która odbyła się dnia 28 maja 2013 r. w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ, Medica otrzymała wyróżnienie, za innowacje o wysokim potencjale społecznym.


Salve Medica Ambasadorem Firm Rodzinnych

W roku 2012 nasza firma została ambasadorem Firm Rodzinnych w województwie łódzkim. Wyróżnienie zostało przyznane przez Fundację Firm Rodzinnych oraz Newsweek Polska.


Salve Medica w Rankingu Firm Rodzinnych Newsweek’a

W roku 2011 Newsweek opublikował Ranking Firm Rodzinnych. W tym zacnym gronie znalazła się również nasza firma. Ranking ten miał na celu wyłonienie najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw rodzinnych w Polsce.


Certyfikat ambasadora Przedsiębioczości Kobiet

certyfikat ewa sobkiewiczMiło nam poinformować, że Pani Ewa Sobkiewicz zostałaEwa Sobkiewicz maly Ambasadorem Przedsiębiorczości Kobiet. Wręczenie certyfikatu odbyło się w czasie Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach 16 września 2013 roku. Nagroda została przyznana za całokształt działalności zawodowej jak i społecznej. Wśród nominowanych było 100 kobiet z całej Polski. Spotkanie swoją obecnością zaszczycił Prezydent RP Bronisław Komorowski.

Projekt Europejskiej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet w 2009 roku został stworzony przez Komisję Europejską. Rok temu zainaugurowano Polską Sieć Ambasadorów, której celem jest aby co roku w Polsce powstawały kolejne firmy prowadzone przez kobiety.


Wigilia i Wielkanoc firmowa

Wielkanoc 2015

Wielkanoc 2014

Wigilia 2014


Imprezy firmy

Co roku z okazji urodzin firmy Salve Medica i Medica odbywa się zabawa, w której biorą udział wszyscy pracownicy obu firm. Mamy wtedy szansę jeszcze bardziej zintegrować cały zespół, co przekłada się na przyjemną atmosferę pracy oraz jeszcze lepszą obsługę naszych pacjentów. 

Majówka 2015

Urodziny firmy 2014

Wspólny wyjazd do miejscowości Buczek

Wyjazd do Rogowa


Dzień Dziecka — Wszystkie dzieci nasze są

Co roku na przełomie maja i czerwca, świętujemy Dzień Dziecka pod hasłem „Wszystkie dzieci nasze są”. W tym szczególnie wesołym dniu, organizujemy mnóstwo atrakcji i zabaw dla małych i dużych pociech.

Dzień Dziecka 2017

Dzień Dziecka 2016

Dzień Dziecka 2015

Dzień Dziecka 2014


Bal firmowy

W dniu 19 lutego 2011r. odbył się II Bal Karnawałowy pod hasłem „Raz Na Ludowo” zorganizowany przez Salve Medice, Salve i Medica. Podczas balu odbyła się aukcja charytatywna na rzecz Fundacji Carpe Diem, z której pozyskane fundusze zostały przeznaczone na badania profilaktyczne piersi oraz zakup implantów u kobiet po mastektomii.

 

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.