AlergologiaZ roku na rok coraz częściej zapadamy na alergie, a skóra jest często pierwszym odbiciem tych schorzeń. Dziedzina alergologii ma na celu wczesne wykrycie alergenów i wdrożenie odpowiedniego leczenia. Wykonanie badań alergologicznych jest kluczowym elementem diagnostyki, a dzięki temu podjęcia leczenia. Nasi alergolodzy widzą schorzenie całościowo, a dzięki nowoczesnej diagnostyce są w stanie pomóc w trudnych przypadkach.

Usługi alergologiczne w Salve Medica Dermatologic:

  • wizyta konsultacyjna,
  • wizyta kwalifikująca do wykonania testów skórnych,
  • testy płatkowe,
  • testy alergologiczne,
  • leczenie chorób alergicznych,
  • odczulanie,
  • leczenie atopowego zapalenie skóry,
  • leczenie alergii.
Umów się telefonicznie
42 254 64 24
lub online
Panel Pacjenta

Najczęściej zadawane pytania

W toku diagnostyki alergologicznej najważniejsza jest konsultacja i szczegółowo zebrany wywiad. Często okazuje się, że sytuacje pozornie nieistotne mogą być odpowiedzialne za zmiany chorobowe. W zależności od problemu wskazane jest często dobranie odpowiednich badań, czasem są to badania krwi, a czasami testy punktowe bądź płatkowe. Po ustaleniu czynnika sprawczego lekarz ustali zindywidualizowane leczenie. Jednakże należy pamiętać, że podstawą w leczeniu alergologicznym jest profilaktyka, czyli unikanie czynników wywołujących proces chorobowy.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak