AndrologiaTak jak ginekolog zajmuje się kobiecym układem rozrodczym, tak androlog zajmuje się męskimi narządami rozrodczymi. Specjalizuje się w ocenie budowy, czynności fizjologicznych, a także diagnozowaniu i leczeniu chorób męskiego układu płciowego. Bierze pod uwagę aspekt hormonalny, naczyniowy, operacyjny, a także psychologiczny. Lekarz androlog zajmuje się również leczeniem męskiej niepłodności.

Poradnia andrologiczna w Łodzi specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu:

 • męskiej niepłodności,
 • zaburzeń seksualnych,
 • zaburzeń hormonalnych,
 • zaburzeń dojrzewania płciowego.

Dlaczego warto wybrać androloga w Salve Medica w Łodzi?

 • Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, krótkie terminy oczekiwania na wizytę u androloga w Łodzi, dobrze wyposażone zaplecze medyczne.
 • Działamy kompleksowo skupiając w jednym miejscu ofertę poradni lekarzy różnych specjalizacji, badania diagnostyczne, w tym diagnostyki obrazowej (tomograf, rezonans, USG, RTG). W naszym szpitalu przeprowadzamy również zabiegi operacyjne.
 • Umożliwiamy elektroniczny zapis na wizytę w poradni andrologicznej i dostęp do internetowego konta pacjenta, w którym możesz sprawdzić zalecenia lekarskie, odebrać wyniki badań lub e-receptę.
Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Najczęściej zadawane pytania

Umów się ze specjalistą jeśli zaobserwujesz u siebie, lub swojego syna następujące objawy:

 • ból lub obrzęk w okolicy narządów płciowych,
 • problemy z oddawaniem moczu,
 • nieprawidłowe wyniki badania laboratoryjnego moczu lub krwi,
 • dysfunkcje seksualne (np. zaburzenia erekcji),
 • problemy z poczęciem dziecka,
 • objawy andropauzy (np. przybieranie na wadze, obniżenie masy mięśni, osłabienie, problemy z zasypianiem, wzrost ciśnienia).

Androlog specjalizuje się w ocenie budowy, czynności fizjologicznych, diagnostyce i leczeniu chorób związanych z męskimi narządami płciowymi. Zajmuje się także leczeniem męskiej niepłodności. Andrologia jest dziedziną, która wyodrębniła się z urologii, a lekarz androlog często nazywany jest męskim ginekologiem.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak