AnestezjologiaAnestezjologia zajmuje się wszystkimi metodami znieczuleń. Lekarz tej specjalizacji przeprowadza i kontroluje znieczulenie podczas różnego rodzaju zabiegów i operacji. Anestezjolog towarzyszy choremu na każdym etapie leczenia szpitalnego: przygotowuje do operacji, czuwa podczas jej przebiegu i pomaga Pacjentowi w dochodzeniu do siebie po zabiegu. Podczas wizyty w poradni anestezjologicznej specjalista uzyskuje od pacjenta informacje dotyczące jego stanu zdrowia, alergii, obecnych chorób i przyjmowanych leków, a następnie dobiera bezpieczną formę znieczulenia.

Dlaczego warto wybrać anestezjologa w Salve Medica ?

  • Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, krótkie terminy oczekiwania na wizytę w poradni anestezjologicznej, dobrze wyposażone zaplecze medyczne.
  • Działamy kompleksowo skupiając w jednym miejscu ofertę poradni lekarzy różnych specjalizacji, badania diagnostyczne, w tym diagnostyki obrazowej (tomograf, rezonans, USG, RTG). W naszym szpitalu przeprowadzamy również zabiegi operacyjne.
  • Umożliwiamy elektroniczny zapis na wizytę u anestezjologa w Łodzi i dostęp do internetowego konta Pacjenta, w którym możesz sprawdzić zalecenia lekarskie, odebrać wyniki badań lub e-receptę.
Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Najczęściej zadawane pytania

Znieczulenie wykonywane przez anestezjologa możemy podzielić na:

  • ogólne, czyli narkozę (uśpienie) – Pacjent jest pozbawiony świadomości,
  • regionalne – leki podane w okolicę nerwów blokują przewodzenie impulsów, a co za tym idzie czucie w określonym rejonie ciała,
  • miejscowe – środek znieczulający zapewnia całkowitą bezbolesność w miejscu podania.

Anestezjolog to specjalista zajmujący się opieką okołooperacyjną. Zajmuje się przygotowaniem pacjenta do zabiegu, czuwa nad jego bezpieczeństwem w tracie procedury medycznej (kontroluje parametry życiowe) oraz sprawuje opiekę po zakończonym zabiegu. Towarzyszy chorym na wielu etapach leczenia szpitalnego.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak