Badania kliniczne gastroenterologicznePacjenci cierpiący na choroby przewodu pokarmowego często nie mogą liczyć na pełne rozwiązanie swojego problemu. Latami zmagają się z bólem, muszą stosować uciążliwe i restrykcyjne diety. W wielu sytuacjach jedyną szansą na nowoczesne leczenie chorób gastrologicznych są badania kliniczne.

Naszym celem jest zapewnienie pacjentom najlepszej opieki i diagnostyki na każdym etapie badania. Nasi lekarze poświęcają pacjentom czas i uwagę, aby dokładnie wyjaśniać wszelkie wątpliwości.

Pacjenci do badań klinicznych kwalifikowani są na podstawie:

  • wieku,
  • płci,
  • jednostki chorobowej,
  • historii choroby,
  • dotychczasowych sposobów leczenia,
  • chorób towarzyszących,
  • aktualnego stanu zdrowia.

Należy zaznaczyć, że zawężenie kryteriów doboru pacjentów ma na celu jak największe bezpieczeństwo badanej grupy. Określone warunki dobierane są na podstawie wielu lat badań i analiz.

Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 40
Umów się internetowo
rejestracja on-line

Opinie o Salve Medica

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak