Badania kliniczne onkologicznePacjenci onkologiczni często mają do dyspozycji jedynie terapie, które przez wiele lat nie uległy zmianie lub takie, które są bardzo kosztowne i wiążą się z przykrymi efektami ubocznymi. W wielu sytuacjach jedyną szansą na nowoczesne leczenie są badania kliniczne.

Dbamy o to, żeby prowadzone przez nas badania kliniczne były jak najbardziej przyjazne dla Pacjentów. 

W badaniach onkologicznych mianem placebo nazywa się standardową terapię – każdy Pacjent otrzymuje leki.

Pacjenci do badań klinicznych kwalifikowani są na podstawie:

  • jednostki chorobowej,
  • dotychczasowych sposobów leczenia,
  • wieku,
  • aktualnego stanu zdrowia,
  • chorób towarzyszących.

Należy zaznaczyć, że zawężenie kryteriów doboru Pacjentów ma na celu jak największe bezpieczeństwo badanej grupy. 

Aktualnie prowadzimy badania kliniczne dla Pacjentów:

Światową wyszukiwarkę badań klinicznych w języku angielskim znajdziesz tutaj.

Umów się telefonicznie
42 254 64 40
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak