Badanie kliniczne dla Pacjentów z nowotworem piersi ER-dodatnim HER2-ujemnym.

W Salve Medica prowadzimy badanie kliniczne dla Pacjentów z nowotworem piersi ER-dodatnim HER2-ujemnym ze zwiększonym ryzykiem nawrotu choroby.

Imlunestrant podawany Pacjentom podczas badania został opracowany z myślą o zniesieniu ograniczeń stosowanej obecnie terapii hormonalnej, selektywnie hamując rozrost ER-dodatniego raka piersi.

Cel badania: Celem badania jest porównanie leczenia z zastosowaniem Imlunestrantu do leczenia standardową hormonoterapią uzupełniającą wybraną przez lekarza.

Wizyty lekarskie i badania diagnostyczne związane z programem badania oraz lek są całkowicie bezpłatne. Pacjentom zakwalifikowanym do Badania zwracane są również koszty dojazdu.

Krok 1: Kwalifikacja do badania

Pierwszym etapem jest ocena kryteriów kwalifikacji do udziału w badaniu klinicznym.

Do badania poszukujemy Pacjentów:

  • pełnoletnich
  • ze zdiagnozowanym wczesnym stadium inwazyjnego raka piersi ER+ HER2- bez przerzutów odległych,
  • którzy muszą być leczeni z wykorzystaniem jakiejkolwiek adjuwantowej terapii hormonalnej minimum 2 lata, ale nie dłużej niż 5 lat od rozpoczęcia terapii
  • którzy nie mieli przerwy w leczeniu trwającej 6 miesięcy
  • którzy posiadają zwiększone ryzyko nawrotu choroby

Osoby zainteresowane badaniem proszone są o kontakt telefoniczny pod nr: 572-507-672 lub wypełnienie poniższej ankiety.

Wypełnij ankietę
Zgłoś się do badania klinicznego dla Pacjentów z nowotworem piersi ER-dodatnim HER2-ujemnym
1.
* Czy ma Pan/Pani stwierdzony rak piersi ER+ HER2-?
2.
* Czy leczy się Pan/Pani terapią hormonalną minimum 2 lata nie więcej niż 5 lat?
3.
* Czy ma Pan/Pani potwierdzone ryzyko nawrotu choroby?
4.
* Czy zdiagnozowano u Pani/Pana przerzuty?

Krok 2: Badania przesiewowe

Po podpisaniu przez Pacjenta świadomej zgody zostaną przeprowadzone:

  • wywiad medyczny z historią choroby
  • niezbędne badania laboratoryjne i obrazowe

Okres przesiewowy trwa maksymalnie 28 dni przed randomizacją czyli przydzieleniem do grupy otrzymującej jedną z wybranych terapii (Anastrozol, Letrozol, Tamoksyfen albo Eksemestan) lub grupy otrzymującej Imlunestrant.

Krok 3: Kolejne wizyty

Po kwalifikacji do badania Pacjent pozostanie pod opieką lekarza prowadzącego badanie oraz w stałym kontakcie z koordynatorem badania. Faza leczenia trwa 5 lat, następnie rozpoczyna się kolejna trwająca 5 lat faza obserwacji po leczeniu, w czasie której przeprowadzane będą kontrolne oceny bezpieczeństwa i skuteczności.

Opinie o Salve Medica

Wcześniej słysząc onkolog drżałam że strachu, dziś - wiem że to człowiek który chce mi pomóc. Dzięki profesorowi Zadrożnemu poczułam się nie tylko jako pacjentka, ale przede wszystkim otoczona opieką młoda kobieta. Z całego serca polecam klinikę.

Gabrysia Majczak

Badanie urodynamiczne przeprowadzone w cudownej atmosferze. Mimo obaw i początkowemu stresowi czułam się zaopiekowana. Pan dr Szlaga, miły, empatyczny, wszystko dokładnie wyjaśnił, odpowiedział na każde pytanie. Pani Beata-asystująca w czasie badania, od samego wejścia do gabinetu starała się zminimalizować stres i otoczyć opieką. Polecam ten team

Żaneta Klimowicz

Korzystałem z usług kliniki przy okazji tomografu komputerowego oraz wizyty z synem u okulisty. Zawsze byłem zadowolony z jakości usług. Wizyty umawianie są na konkretne godziny, więc nie trzeba zazwyczaj czekać długo w kolejce, jest czysto i schludnie. Wnętrza są przyjemne dla oka, nowoczesne i funkcjonalne. Jedyny drobny minus, że przy rejestracji zawsze są kolejki, na szczęście bardzo szybko obsługiwane.

Wordlord

Daje 5 a nawet i więcej ⭐Pani doktor Jamroz-Brzeska (Alergolog) uratowała mnie lekami po wstrząsie anafilaktycznym. Jestem bardzo wdzięczna za to , że mogłam tego samego dnia na cito się dostać do lekarza. Do tego Pani doktor wspaniała osoba, mega empatyczna, wyrozumiała. Bardzo wnikliwie przeprowadziła wywiad lekarski, dzięki czemu mogła dobrze dobrać leki. Jestem Mega wdzięczna. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów. Życzę Wszystkiego dobrego w nowym roku. Pozdrawiam Sylwia - pacjentka z Kutna

Sylwia z Kutna

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko