Najbardziej popularne artykuły

Kompleksowe profilowanie genomowe nowotworów Foundation Medicine

Laboratorium Genetyczne Salve Medica wykonuje testy kompleksowego profilowania nowotworów we współpracy z Foundation Medicine. To wiodącą na świecie firma, która łączy lekarzy i ich pacjentów z najnowszym podejściem do leczenia nowotworów – umożliwia onkologię precyzyjną.

IN VITRO TO HIT! 100 bezpłatnych procedur in vitro!

Z dumą ogłaszamy, że Klinika Płodności Salve Medica w Łodzi dołączyła do programu ,,In Vitro To Hit" - 100 bezpłatnych procedur in vitro dla par.

Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem

Co roku, 4. lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem. To okazja, aby wyrazić solidarność z osobami chorymi onkologicznie, a także porozmawiać o diagnostyce i leczeniu przeciwnowotworowym. Im większa świadomość społeczeństwa, tym mniej chorób nowotworowych. Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem obchodzimy również w Salve Medica!

Nowa stacja dializ w Łodzi

Nowa Stacja Dializ w Salve Medica już otwarta i czeka na pierwszych Pacjentów. Jest ona wyposażona we wszystko, co potrzebne Pacjentowi podczas zabiegu. Wnętrza są nowoczesne i przytulne, a jednocześnie kameralne, dzięki czemu zapewniają intymną atmosferę. W Stacji Dializ Salve Medica każda osoba będzie miała zapewnioną opiekę Opiekuna Pacjenta.

Umów się do lekarza w mniej niż minutę

Rezerwacja wizyty u specjalisty nigdy nie była tak łatwa i prosta! Dzięki Szybkiemu Umawianiu Wizyt zapis trwa tylko minutę! Umów się szybko, wygodnie i z dowolnego miejsca na wizytę u lekarza! Nowa funkcja nie wymaga logowania do Panelu Pacjenta.

Rozpocznij swoją specjalizację w Salve Medica!

Salve Medica zaprasza lekarzy na specjalizację z Medycyny Rodzinnej do Poradni POZ przy ul. Szparagowej 10 w Łodzi. Obejmujemy opiekę nad ponad 4500 pacjentami we wszystkich przedziałach wiekowych.

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak