Najbardziej popularne artykuły

Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia

19 grudnia 2022 roku w Krakowie, odbyła się Gala Finałowa 8. edycji Konkursu „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”. Podczas uroczystości Salve Medica otrzymało prestiżowy certyfikat, przyznawany przez ekspertów ze środowiska naukowego i środowiska praktyków zarządzania, potwierdzający spełnianie wysokich standardów ze szczególnym uwzględnieniem procedur zarządzania jakością, zarządzania relacjami z otoczeniem i zarządzania wartością.

Podaruj zdrowie tym, których kochasz

Czego najczęściej życzymy bliskim w Święta? Zdrowia! To życzenie może się spełnić. Podaruj komuś, kogo kochasz voucher na badania, które pomogą mu zadbać o zdrowie.

Zdrowie i piękno w prezencie

Podaruj komuś, kogo kochasz świąteczny voucher do Salve Medica Dermatologic, wyjątkowej kliniki dermatologii i medycyny estetycznej.

Salve Medica Symbolem Nowoczesnej Opieki Medycznej 2022

Mamy przyjemność poinformować, że szpital Salve Medica otrzymał tytuł Symbolu Nowoczesnej Opieki Medycznej 2022. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest za innowacyjność, skuteczność zarządzania i politykę zrównoważonego rozwoju. Jesteśmy dumni, że nasze wysiłki zostały docenione. Jednocześnie obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach.

Umów się do lekarza w mniej niż minutę

Rezerwacja wizyty u specjalisty nigdy nie była tak łatwa i prosta! Dzięki Szybkiemu Umawianiu Wizyt zapis trwa tylko minutę! Umów się szybko, wygodnie i z dowolnego miejsca na wizytę u lekarza! Nowa funkcja nie wymaga logowania do Panelu Pacjenta.

Wykonaj badania podczas akcji Twoje Życie Twój Styl

Wykonaj badania profilaktyczne z Twoim Stylem. Wytnij kupon z październikowego numeru miesięcznika Twój Styl i umów się na badanie z 30% zniżką. Akcja rusza od 14 września i potrwa do końca listopada.

Czwarta dawka szczepionki przeciwko COVID-19

Czwarta, przypominająca dawka szczepionki przeciwko COVID-19 jest już dostępna dla wszystkich osób powyżej 12 roku życia. Jej zadaniem jest zwiększenie zdolności organizmu do wytwarzania przeciwciał, które chronią organizm przed ostrym przebiegiem choroby COVID-19.

Rozpocznij swoją specjalizację w Salve Medica!

Salve Medica zaprasza lekarzy na specjalizację z Medycyny Rodzinnej do Poradni POZ przy ul. Szparagowej 10 w Łodzi. Obejmujemy opiekę nad ponad 4500 pacjentami we wszystkich przedziałach wiekowych.

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak