Najbardziej popularne artykuły

Jakie badania wykonać po przejściu COVID- 19?

Powikłania po przejściu COVID-19 mogą dotyczyć każdego, bez względu na to czy choroba miała poważny, umiarkowany czy bezobjawowy przebieg. Dlatego ważne jest monitorowanie stanu zdrowia po rozpoznaniu i przejściu choroby.

Czy scratching może trwale uszkodzić endometrium?

Scratching endometrium polega na kontrolowanym uszkodzeniu błony śluzowej macicy. Jej regeneracja zwiększa szanse na implantację zarodka. Czytaj dalej.

Drożność jajowodów jest niezbędna, aby doszło do zapłodnienia

Niedrożność jajowodów nie zaburza miesiączkowania, nie wywołuje bólu i nie przynosi żadnych charakterystycznych objawów, poza tym, że uniemożliwia zajście w ciążę. Dowiedz się, kiedy sprawdzić drożność jajowodów i jakie badanie wykonać!

Nowa, komfortowa przestrzeń dla Pacjentów

Po trwającej rok rozbudowie, łódzkie Centrum Medyczne Salve Medica otwiera nową inwestycję. Zlokalizowano w niej przestrzeń badań klinicznych, dwa nowoczesne oddziały onkologiczne, gabinety diagnostyczno-zabiegowe oraz lekarskie. Nowe skrzydło pozwoli skrócić kolejki do lekarzy i poprawi komfort Pacjentów, a także zapewni intensywny rozwój prac badawczych w Salve Medica.

Zapisz się online na wizyty, badania oraz test na COVID-19

Zarejestruj się w nowym Panelu Pacjenta. Dzięki temu w szybki i prosty sposób umówisz wizytę u specjalisty, badanie oraz test na COVID-19. Sprawdź nowe możliwości!

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak