Najbardziej popularne artykuły

Podaruj w Święta zdrowie tym, których kochasz

Czego najczęściej życzymy bliskim w Święta Bożego Narodzenia? Zdrowia! To życzenie może się spełnić. Podaruj komuś, kogo kochasz voucher na pakiet badań, które pomogą zadbać o zdrowie, nie tylko od święta.

Bezpłatna cytologia, zmiany w programie profilaktyki raka szyjki macicy

Cytologia pozwala wykryć obecność komórek rakowych i przedrakowych, a tym samym rozpoznać raka szyjki macicy – zanim jeszcze pojawią się objawy. Obecnie badania cytologiczne w ramach programu profilaktyki raka szyjki macicy przysługują paniom w wieku 25–64 lat.

Zmiany w programie Profilaktyka Raka Piersi

15 września 2023 roku Ministerstwo Zdrowia poinformowało o istotnych zmianach w rządowym programie Profilaktyka Raka Piersi. Dotyczą one wieku kobiet uprawnionych do korzystania z bezpłatnej mammografii. Nowe zasady rozszerzają granicę z 50–69 lat na 45–74 lata.

IN VITRO TO HIT! 100 bezpłatnych procedur in vitro!

Z dumą ogłaszamy, że Klinika Płodności Salve Medica w Łodzi dołączyła do programu ,,In Vitro To Hit" - 100 bezpłatnych procedur in vitro dla par.

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak