wróć do listy wpisów lista wpisów

Bilanse zdrowia w Salve Medica

Dla Ciebie i Twoich bliskich przygotowaliśmy zestawy badań, odpowiadając na najważniejsze potrzeby zdrowotne obecnych czasów. Nasi lekarze oraz specjaliści stworzyli pakiety badań w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie i potrzeby naszych Pacjentów.

Dopasuj zestaw badań odpowiedni to Twojej płci oraz wieku:

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie Indywidualnych Bilansów? Nasz konsultant pomoże Ci wybrać właściwy zestaw badań. Zadzwoń: 512 999 580 lub napisz: d.solarek@salvemedica.pl

Wykonaj podstawowe badania, które sprawdzą stan zdrowia narządów:

Zadbaj o swoich bliskich:

Wykonaj badania diagnostyczne w kierunku chorób:

Informacje o bilansach pod numerem telefonu 42 254 64 84, lub w rejestracji Salve Medica w budynku A i B, na ul. Szparagowej 10 w Łodzi.

Najbardziej popularne artykuły

Bilans zdrowia Serce

Bilans zdrowia Serce pozwala ocenić pracę układu krążenia i krzepliwości krwi. Na podstawie wyników lekarz szacuje ryzyko wystąpienia choroby niedokrwiennej serca, zawału mięśnia sercowego, udaru mózgu oraz nadciśnienia tętniczego.

Bilanse zdrowia COVID

W Salve Medica przygotowaliśmy specjalne Bilanse Zdrowia dla Pacjentów, którzy przeszli COVID-19 i chcą kontrolować swój stan zdrowia. Badania wykonujemy w trybie ambulatoryjnym, w dniu umówionej wizyty.

Bilanse zdrowia Dziecko

Bilanse zdrowia dziecka to dwa zestawy badań laboratoryjnych, pozwalające ocenić stan zdrowia Twojej pociechy pod kątem najczęściej występujących chorób. Sprawdź, co przygotowaliśmy i wybierz zestaw badań do wykonania w jednym miejscu, w ciągu jednego dnia. Bez pośpiechu i bez stresu.

Bilanse zdrowia Kobieta

Zastanawiasz się, jakie badania profilaktyczne warto zrobić? Bilanse zdrowia kobieta, to dwa zestawy badań laboratoryjnych dostosowanych do wieku. Wybierając jeden z dwóch bilansów oszczędzasz 10%. Przebadaj się i trzymaj rękę na pulsie!

Bilanse zdrowia Mężczyzna

Bilanse zdrowia Mężczyzna, to dwa zestawy badań laboratoryjnych dostosowanych do wieku. Wybierając jeden z dwóch bilansów oszczędzasz 10%. Wykonaj kompleksowy przegląd stanu zdrowia i trzymaj rękę na pulsie!

Bilanse zdrowia Nerki

Bilanse zdrowia Nerki to dwa zestawy badań, pozwalające ocenić pracę nerek i układu moczowego. Wybierz bilans diagnostyczny w wersji standard lub rozszerzony i zbadaj pracę nerek w ciągu jednego dnia.

Bilanse zdrowia Onkologia

Chcesz ustrzec się raka? Zachowaj czujność onkologiczną i regularnie wykonuj badania. Jakie? Nasi onkolodzy przygotowali 7 pakietów diagnostycznych pomocnych we wczesnym wykrywaniu nowotworów. Wybierz jeden z bilansów zdrowia i dbaj o siebie świadomie!

Bilanse zdrowia Tarczyca

Bilanse zdrowia Tarczyca to trzy pakiety badań, pozwalające rozpoznać i monitorować zaburzenia tarczycowe oraz pochodne problemy zdrowotne. Wybierz bilans diagnostyczny dostosowany do Twoich potrzeb i wykonaj komplet badań w ciągu jednego dnia.