wróć do listy wpisów lista wpisów

Bilanse zdrowia w Salve Medica

Dla Ciebie i Twoich bliskich przygotowaliśmy zestawy badań, odpowiadając na najważniejsze potrzeby zdrowotne obecnych czasów. Nasi lekarze oraz specjaliści stworzyli pakiety badań w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie i potrzeby naszych Pacjentów.

Dopasuj zestaw badań odpowiedni to Twojej płci oraz wieku:

Wykonaj podstawowe badania, które sprawdzą stan zdrowia narządów:

Zadbaj o swoich bliskich:

Wykonaj badania diagnostyczne w kierunku chorób:

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie bilansów? Nasz konsultant pomoże Ci wybrać właściwy zestaw badań. Zadzwoń: 500 060 137 lub napisz: p.serowik@salvemedica.pl 

Najbardziej popularne artykuły

Bilanse zdrowia COVID

W Salve Medica przygotowaliśmy specjalne Bilanse Zdrowia dla Pacjentów, którzy przeszli COVID-19 i chcą kontrolować swój stan zdrowia. Badania wykonujemy w trybie ambulatoryjnym, w dniu umówionej wizyty.

Bilanse zdrowia Dziecko

Bilanse zdrowia dziecka to dwa zestawy badań laboratoryjnych, pozwalające ocenić stan zdrowia Twojej pociechy pod kątem najczęściej występujących chorób. Sprawdź, co przygotowaliśmy i wybierz zestaw badań do wykonania w jednym miejscu, w ciągu jednego dnia. Bez pośpiechu i bez stresu.

Bilanse zdrowia Kobieta 40+

Zastanawiasz się, jakie badania profilaktyczne warto zrobić po 40. roku życia? Bilanse zdrowia kobieta 40+, to dwa zestawy badań laboratoryjnych dostosowanych do wieku. Wybierając jeden z dwóch bilansów oszczędzasz 10%. Przebadaj się i trzymaj rękę na pulsie!

Bilanse zdrowia Mężczyzna 40+

Bilanse zdrowia Mężczyzna 40+, to dwa zestawy badań laboratoryjnych dostosowanych do wieku. Wybierając jeden z dwóch bilansów oszczędzasz 10%. Wykonaj kompleksowy przegląd stanu zdrowia i trzymaj rękę na pulsie!

Bilanse zdrowia Nerki

Bilanse zdrowia Nerki to dwa zestawy badań, pozwalające ocenić pracę nerek i układu moczowego. Wybierz bilans diagnostyczny w wersji standard lub rozszerzony i zbadaj pracę nerek w ciągu jednego dnia.

Bilanse zdrowia Onkologia

Chcesz ustrzec się raka? Zachowaj czujność onkologiczną i regularnie wykonuj badania. Jakie? Nasi onkolodzy przygotowali 7 pakietów diagnostycznych pomocnych we wczesnym wykrywaniu nowotworów. Wybierz jeden z bilansów zdrowia i dbaj o siebie świadomie!

Bilanse Zdrowia Serce

Bilanse Zdrowia Serce pozwalają ocenić pracę układu krążenia i krzepliwości krwi. Na podstawie wyników lekarz szacuje ryzyko wystąpienia choroby niedokrwiennej serca, zawału mięśnia sercowego, udaru mózgu oraz nadciśnienia tętniczego.

Bilanse zdrowia Tarczyca

Bilanse zdrowia Tarczyca to trzy pakiety badań, pozwalające rozpoznać i monitorować zaburzenia tarczycowe oraz pochodne problemy zdrowotne. Wybierz bilans diagnostyczny dostosowany do Twoich potrzeb i wykonaj komplet badań w ciągu jednego dnia.