wróć do listy wpisów lista wpisów

Drzwi Otwarte Kliniki Płodności

Serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte Kliniki Płodności Salve Medica w sobotę 2. października w godz. 13:00 – 15:00.

Dla kogo?

Jeśli planujecie dziecko i podjęliście starania, które już się przeciągają, zapraszamy na Drzwi Otwarte do Kliniki Płodności. Wydarzenie jest kierowane do par, które nie korzystały jeszcze z wizyty niepłodnościowej w Klinice, chciałyby dowiedzieć się więcej o diagnostyce i leczeniu niepłodności, są chętne do zapoznania z naszą placówką i jej specjalistami. Drzwi otwarte to doskonała okazja do zadania nurtujących Was pytań i rozwiania wątpliwości. 
Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje pierwszeństwo zapisów.

Plan wydarzenia:

Spotkanie będzie składało się z prelekcji z udziałem koordynatora oraz embriologa. W drugiej części spotkania będzie możliwość odbycia krótkich, indywidualnych rozmów i spotkań z lekarzami specjalizującymi się w leczeniu niepłodności. 
1. Droga Pacjenta w leczeniu niepłodności – od czego zacząć? 
2. Leczenie niepłodności – czy jest się czego bać?
3. Spotkania ze specjalistami.

Jak mogę się zapisać?

Jesteście zainteresowani? Wypełnijcie poniższy formularz lub skontaktujcie się z koordynatorem Kliniki Płodności pod nr tel. 798 866 066. 
Na podany adres e-mail otrzymacie potwierdzenie zapisu i szczegółowe informacje dotyczące spotkania. 

Wypełnij ankietę
Zapisz się na Drzwi Otwarte Kliniki Płodności

Najbardziej popularne artykuły

In vitro z komórką dawczyni

Leczenie niepłodności może być długą i wyboistą drogą. Zapłodnienie in vitro nie zawsze przynosi efekty od razu. Każda nieudana próba niesie zawód, rozczarowanie, a w końcu rezygnację. Zanim jednak podejmie się ostateczną decyzję, warto rozważyć in vitro z komórką dawczyni. Dla wielu par to właśnie adopcja komórki jajowej pozwoliła spełnić marzenia o rodzicielstwie.

Onkofertility szansą na rodzicielstwo

Badania pokazują, że dla osób leczących się onkologicznie, szansa na zostanie rodzicem w przyszłości, jest istotnym czynnikiem motywującym ich do walki z rakiem.

Pakiet Naturalne zajście w ciążę

Posiadanie potomstwa to pragnienie wielu z nas. Tak jak w przypadku innych celów i marzeń, starania o ciążę powinny zostać poprzedzone odpowiednimi przygotowaniami. Klinika Płodności Salve Medica proponuje parom, które są na etapie planowania swojej drogi ku rodzicielstwu pakiet ,,Naturalne zajście w ciążę”.