wróć do listy wpisów lista wpisów

Dzień Matki pod znakiem zdrowia w Salve Medica

Mama – słowo, które kojarzy się z miłością, dobrem, spokojem, troskliwością. To uczucia, którymi darzy nas bezwarunkowo i bezgranicznie. Zbliżający się Dzień Matki to wspaniała okazja, aby zatroszczyć się o zdrowie mamy. Sprawdź, co przygotowaliśmy na to wyjątkowe święto w Salve Medica Łódź!

Vouchery do Salve Medica Dermatologic i komputerowa analiza skóry twarzy

W natłoku codziennych obowiązków mamy często zapominają o zdrowiu swojej skóry. Sposobem na przywrócenie cerze dobrej kondycji i pięknego wyglądu są zabiegi kosmetologiczne. W prezencie na Dzień Matki możesz podarować swojej mamie voucher do Salve Medica Dermatologic!

Voucher uprawnia nie tylko do skorzystania z wybranego zabiegu kosmetologicznego, ale także do bezpłatnej komputerowej analizy skóry twarzy systemem VISIA oraz porady kosmetologa dotyczącej indywidualnego planu zabiegowego.

Badania w profilaktyce onkologicznej

W profilaktyce onkologicznej niezwykle pomocne są badania genetyczne. Pozwalają ocenić predyspozycje do chorób nowotworowych. Kobietom szczególnie polecamy:

Bilans zdrowia, czyli pakiet badań profilaktycznych

Regularne badania profilaktyczne to podstawa dbania o zdrowie! Przekonaj swoją mamę do Bilansu Zdrowia Kobieta 40+ w Salve Medica Łódź. To dwa pakiety testów laboratoryjnych:

  • STANDARD (morfologia, OB, glukoza, lipidogram, ferrytyna, CRP, magnez, TSH, elektrolity),
  • ROZSZERZONY (morfologia, OB, glukoza, lipidogram, ferrytyna, CRP, magnez, TSH, elektrolity, kreatynina, glukoza, żelazo, próby wątrobowe, chlorki, RF, kwas moczowy, wapń całkowity, fosfor, witamina D3, badanie ogólne moczu).

Pamiętaj, że wykonywanie badań profilaktycznych jest zalecane raz w roku!

Densytometria

Densytometria to ocena gęstości mineralnej kości. Parametr ten jest istotny w kontekście osteoporozy – choroby, na którą szczególnie narażone są kobiety po 50. roku życia. Badanie pozwala na wykrycie nieprawidłowości na wczesnym etapie, a tym samym wdrożenie leczenia i uniknięcie powikłań. W Salve Medica paniom, które skończyły 60 lat, zalecamy profilaktyczną densytometrię raz w roku!

Badania mammograficzne – profilaktyka raka piersi

Rak piersi jest najczęstszym nowotworem u kobiet. Szansa na jego całkowite wyleczenie jest wysoka, jeżeli zostanie wykryty na wczesnym etapie. Jedną z najskuteczniejszych metod wykrywania zmian w piersiach jest mammografia. W Medica realizujemy Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi. Dlatego zapraszamy panie w wieku 50–69 lat na bezpłatne badanie mammograficzne w naszych mammobusach lub pracowniach stacjonarnych.

Z okazji Dnia Matki podaruj swojej mamie badania profilaktyczne i przekonaj ją, że zdrowie jest najważniejsze. Zapraszamy do Salve Medica Łódź!