wróć do listy wpisów lista wpisów

E-recepta bez wychodzenia z domu

W Poradniach Lekarzy Specjalistów oraz POZ uruchomiliśmy nową usługę - wizytę recepturową.

Receptę można zamówić bez konieczności osobistego kontaktu z lekarzem i bez wychodzenia z domu. Dotyczy to leków, które stanowią kontynuację leczenia, co ma swoje odzwierciedlenie w dokumentacji medycznej. Usługa dostępna jest dla:

  • Pacjentów naszej Poradni Lekarzy Rodzinnych POZ,
  • osób pozostających pod stałą opieką lekarza przyjmującego w naszej Poradni Lekarzy Specjalistów.

Jak wygląda zamówienie e-recepty?

  • Zamów e-receptę u konsultanta infolinii: 42 254 64 00. 
  • Jeśli jest to wizyta komercyjna, dokonaj płatności on-line. Na podany adres e-mail dostaniesz link  do dokonania płatności.
  • Decyzję o przepisaniu zamówionego leku podejmuje lekarz. Lekarz może uznać, że przed przepisaniem leku konieczna jest konsultacja w celu sprawdzenia Twojego stanu zdrowia. W takim przypadku konsultant infolinii skontaktuje się z Tobą i przedstawi dalsze kroki. .
  • Otrzymasz SMS z kodem do e-recepty, którą będziesz mógł zrealizować w aptece. Lekarz wystawia e-receptę w dniu, w którym realizuje telefoniczne konsultacje medyczne.

Najbardziej popularne artykuły

Wprowadzamy telemedycynę w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym w Polsce, w trosce o wszystkich naszych pacjentów, wprowadzamy rozwiązania telemedycyny. Pacjenci Podstawowej Opieki Zdrowotnej podczas konsultacji przez telefon mogą omówić z lekarzem rodzinnym objawy, wyniki badań, uzyskać e-receptę i zwolnienie chorobowe.