wróć do listy wpisów lista wpisów

Kwietniowe promocje w Dermatologic

Zapraszamy do Salve Medica Dermatologic na kwietniowe zabiegi w promocyjnych cenach. Złap zdrowie i piękno na wiosnę, poczuj się lepiej!

Bezpłatna komputerowa analiza skóry twarzy systemem Visia

VISIA to ultranowoczesny aparat, który określa ogólny stan i wiek skóry. Porównuje jej cechy do innych osób w tym samym przedziale wiekowym, wskazując jednocześnie płaszczyzny wymagające działań medycznych lub kosmetycznych.

W kwietniu analizę skóry twarzy wykonasz bezpłatnie u naszej kosmetolog Joanny Witkowskiej. Zabieg trwa około pół godziny.

Dowiedz się więcej -> Visia.

Zapisz się na bezpłatną analizę skóry:

Powiększanie ust kwasem hialuronowym w cenie niższej o 200 zł

Do powiększania i modelowania ust stosujemy indywidualnie dobrane preparaty kwasu hialuronowego oraz techniki zabiegowe. Pozwala to odpowiednio skorygować kształt ust i uzyskać oczekiwaną poprawę.

W kwietniu promocyjna cena zabiegu to 800 zł. Zabieg wykonują doświadczone specjalistki dermatologii i medycyny estetycznej, dr hab. n. med. Bożena Dziankowska-Bartkowiak oraz dr n. med. Magdalena Oszukowska.

Dowiedz się więcej -> powiększanie ust.

Zapisz się na zabieg powiększania ust:

Korekcja zmarszczek botoxem w cenie niższej o 150 zł

Wygładzanie zmarszczek toksyną botulinową (botoksem) to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów estetycznych na świecie. Pozwala szybko odmłodzić skórę, a przy tym zapobiec utrwalaniu się zmarszczek.

W kwietniu promocyjna cena zabiegu to 950 zł. Cena obejmuję korekcję 3 okolic twarzy. Zabieg wykonuje nasza specjalistka dermatologii i medycyny estetycznej dr n. med. Magdalena Oszukowska.

Dowiedz się więcej -> korekcja zmarszczek botoxem

Zapisz się na zabieg korekcji zmarszczek 3 okolic:

Bezinwazyjny lifting HIFU Ultraformer III w cenie niższej o 100 zł

Zabieg wykorzystuje zaawansowaną technologię fali ultradźwiękowej, która podgrzewając wybrane partie skóry doprowadza do jej obkurczania. Efektem jest produkcja kolagenu oraz odmłodzenie skóry twarzy, szyi i ciała, czyli tzw. lifting bez skalpela.

W kwietniu zapraszamy na zabieg HIFU Ultraformer III w cenie niższej o 100 zł.

Dowiedz się więcej -> bezinwazyjny lifting HIFU

Zapisz się na zabieg korekcji zmarszczek pod numerem: 42 254 64 24