wróć do listy wpisów lista wpisów

Łączy Nas Kobiecość - edycja 11

Łączy Nas Kobiecość 11 edycja akcji

11 edycja akcji została zakończona.

Już po raz 11 przekonujemy, że mogą dzielić nas tysiące spraw, ale jedno łączy, kobiecość. Rozumiana jako dbałość o własne zdrowie i życie. Bez względu na wiek, poglądy, wykształcenie, zamożność czy zainteresowania – każda kobieta powinna wykonywać regularne badania w kierunku raka piersi, szyjki macicy oraz jajnika. Choroba i jej konsekwencje mogą dotknąć każdą z nas, dlatego warto wiedzieć, jak uchronić się przed jej rozwojem.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji akcji profilaktyki raka piersi Łączy Nas Kobiecość, w której zachęcamy kobiety do wykonywania badań ratujących nie tylko zdrowie, ale często i życie.

W tym roku Salve Medica na Szaparagowiej 10 oferuje kobietom szereg badań wykonywanych, w ramach akcji, w cenie obniżonej o 30%. Ponadto, dzięki współpracy ze Sponsorami akcji, każda z Pacjentek otrzyma prezent kosmetyczny. Kolejny raz w roli Partnera wspiera nas Rossmann

Badania dostępne w ramach akcji w Salve Medica

Nazwa badania Cena poza akcją Cena podczas akcji
Mammografia 120 zł 84 zł
USG piersi 160 zł 110 zł
Cytologia 40 zł 28 zł
Cytologia płynna 100 zł 70 zł
HPV 14 genotypów wysokiego ryzyka 260 zł 182 zł
BRCA1/BRCA2 badania genetyczne 430 zł 301 zł

Zachęcamy także do udziału w Bezpłatnym Programie Genetycznym - Profilaktyka Raka Piersi i Raka Jajnika dotyczącego wczesnego wykrywania nowotworów złośliwych w rodzinach wysokiego, dziedzicznie uwarunkowanego ryzyka zachorowania na raka piersi i raka jajnika. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PROGRAMIE.

Jak zapisać się na badania podczas akcji

Zapisz się dzwoniąc na infolinię: 42 254 64 84 lub umów się osobiście w jednej z rejestracji w Salve Medica w Łodzi na ul. Szparagowej 10.

Mammografia podczas akcji

W ramach akcji Łączy Nas Kobiecość możesz również wykonać mammografię na terenie 10 województw w Polsce. Dla kobiet w wieku 50-69 lat badania mammograficzne przeprowadzane są bezpłatnie raz na 2 lata.

Sprawdź już teraz LOKALIZACJĘ MAMMOBUSÓW oraz ADRESY PRACOWNI STACJONARNYCH Medica.
Umów się na mammografię WYPEŁNIAJĄC TEN FORMULARZ.

Dziękujemy partnerom i sponsorom akcji. Tylko z Waszym udziałem przeprowadzenie akcji staje się możliwe.