wróć do listy wpisów lista wpisów

Lista lekarzy

W naszej przychodni możesz się umówić do lekarzy specjalistów przyjmujących na miejscu:

alergologia

  • Kurowski Marcin

andrologia

  • Słowikowska-Hilczer Jolanta  
  • Świniarski Piotr

badania EEG

  • Miszko-Knast Izabela

bariatria

  • Jęckowski Mateusz

chirurgia dziecięca

  • Paweł Polityło

chirurgia ogólna

  • Kruś-Hadała Justyna
  • Brichkovskiy Vyacheslav
  • Maciejczyk Rafał
  • Jabłoński Sławomir
  • Kamińska Aleksandra
  • Łochowski Mariusz
  • Posmykiewicz Michał

chirurgia naczyniowa

  • Kruś-Hadała Justyna

chirurgia onkologiczna

  • Jabłoński Sławomir
  • Berkan Maciej
  • Pytel Jacek
  • Zadrożny Marek

chirurgia plastyczna

  • Zieliński Jarosław

dermatologia

  • Kulczycka-Siennicka Lilianna
  • Oszukowska Magdalena
  • Walczak-Koszela Iwona

diabetologia

  • Kozanecki Sławomir
  • Gruszka Anna
  • Lewandowski Krzysztof

dietetyka

  • Smulska Karolina

endokrynologia dziecięca

  • Abramczyk Grażyna
  • Słowikowska-Hilczer Jolanta

endokrynologia

  • Gruszka Anna
  • Lewandowski Krzysztof
  • Słowikowska-Hilczer Jolanta
  • Nowak Janusz

fizjoterapia

  • Juszczak Aleksandra

gastroenterologia

  • Leśniowski Bartosz

genetyka kliniczna

  • Kępczyński Łukasz
  • Szyld Paweł

ginekologia

  • Cwonda Łukasz
  • Głuchowska Monika
  • Golańska-Wróblewska Magdalena
  • Kaczmarek Marcin
  • Kłosiński Witold
  • Krzeszowski Waldemar
  • Krzyżanowski Jarosław
  • Kubik Sylwester
  • Mandryka-Stankewycz Sofija
  • Pająk Paulina
  • Pietrzak Witold
  • Sobkiewicz Bogna
  • Sobkiewicz Sławomir
  • Sokołowski Łukasz
  • Stańczyk Patrycja
  • Stefanowicz Joanna
  • Zubrzycka Anna

interna

  • Barański Maciej
  • Leśniowski Bartosz
  • Trzos Stefan

kardiologia dziecięca

  • Tomecka-Głogowska Dominika

kardiologia

  • Chudzik Michał
  • Jankowski Edward
  • Klimczak Artur
  • Kręcki Radosław 
  • Rościszewska-Kuncman Anita
  • Westfal Beata
  • Trzos Stefan

laryngologia

  • Jankowski Andrzej
  • Łapienis Magdalena

medycyna estetyczna

  • Rakowski Adam

neurochirurgia

  • Dąbrowska Elżbieta
  • Zawirski Marek

neurologia

  • Redlicka Beata
  • Wrodycka-Żytkowska Beata

okulistyka

  • Klonowska-Baranowska Maria
  • Orawiec Beata
  • Pawlak-Andrzejak Izabella
  • Solecka Beata
  • Waliszek-Iwanicka Agnieszka
  • Wyrwicka Anna

onkologia kliniczna

  • Bojo Marcin
  • Bryjak Agnieszka
  • Łochowska Barbara
  • Oczkowski Piotr
  • Pietrzak-Pajor Ewa
  • Pogoda-Złotkowska Sylwia
  • Szydłowska-Pazera Katarzyna
  • Tomczyk Dorota
  • Zalewska Marzena

ortopedia

  • Czekała Marcin
  • Kęska Rafał
  • Krasińska Magdalena
  • Kuligowski Łukasz
  • Rymer Tomasz
  • Sibiński Marcin
  • Soski Arkadiusz

pediatria

  • Bąk Małgorzata
  • Haładaj Katarzyna

proktologia

  • Michalak Arkadiusz
  • Leśniowski Bartosz
  • Kamińska Aleksandra

psychiatria

  • Nowakowski Tomasz

psychologia

  • Piasecka-Pełka Gabriela
  • Szykulska-Paprocka Dorota

pulmonologia dziecięca

  • Bąk Małgorzata

radiologia

  • Dębski Józef
  • Frieske Izabela
  • Majka Ryszard

radioterapia onkologiczna

  • Chmielewska-Pytka Beata
  • Pytel Maria

reumatologia

  • Burczyńska Jadwiga
  • Koziróg Marzena

torakochirurgia

  • Łochowski Mariusz
  • Jabłoński Sławomir

urologia

  • Falkowski Piotr
  • Konecki Tomasz
  • Szlaga Michał urologia
  • Świniarski Piotr