wróć do listy wpisów lista wpisów

Mosznowładcy 2022 badania profilaktyczne dla Panów

Skorzystaj ze zniżki na badania i bądź Mosznowładcą

Akcja została zakończona.

Centrum Salve Medica kolejny raz uczestniczy w akcji Mosznowładcy (wcześniej Movember), której celem jest zachęcanie mężczyzn do badań profilaktycznych. W ramach listopadowej kampanii zapraszamy na wizytę urologiczną z jednym z badań USG dla mężczyzn z 20% rabatem. Akcja tylko do końca listopada, więc zapisz się już dziś!

Zadbaj o zdrowie jąder i prostaty

Co roku na raka jądra zapada w Polsce ponad 1000 mężczyzn. Najczęściej stwierdza się go u pacjentów w wieku 15-40 lat. Rak jądra w znacznej liczbie przypadków jest uleczalny. Im szybciej zostanie wykryty, tym terapia jest łatwiejsza. Dlatego mężczyźni powinni pamiętać o badaniach profilaktycznych – samobadaniu jąder i USG. Trzeba podkreślić, że USG jąder jest bezbolesne, nieinwazyjne i nieszkodliwe dla badanego obszaru.

Rak prostaty to w naszym kraju drugi najczęstszy (po raku płuc) męski nowotwór. Choroba dotyka przede wszystkim panów w starszym wieku. Rzadko diagnozuje się ją u pacjentów przed 50. rokiem życia. Rak gruczołu krokowego nie jest wyrokiem. W leczeniu dokonał się ostatnio istotny postęp.

Wpływ na zmniejszenie ryzyka rozwoju raka prostaty ma dieta uboga w tłuszcze i obfitująca w produkty roślinne. Wczesne wykrycie choroby jest możliwe m.in. dzięki ocenie gruczołu krokowego przez lekarza, USG i badaniu stężenia PSA (swoistego antygenu sterczowego) we krwi.

Mosznowładcy 2022 w Salve Medica Łódź

O zdrowie intymne warto dbać przez cały rok, a w listopadzie jest to łatwiejsze dzięki kampanii Mosznowładcy.

W ramach akcji zapraszamy do Salve Medica w Łodzi na ul. Szparagowej 10 na konsultacje urologiczne z jednym z badań USG, w cenie niższej o 20%:

  • wizyta urologiczna + USG układu moczowego
  • wizyta urologiczna + USG jąder
  • wizyta urologiczna + USG gruczołu krokowego (prostaty)

Nie zwlekaj. Zapisz się dla jaj już teraz!

Umów się na badanie, przyjdź do rejestracji, przy ul. Szparagowej 10 w Łodzi lub zadzwoń pod numer 42 254 64 84.

Akcja Mosznowładcy w Salve Medica trwa do końca listopada. Zachęć też kolegów i krewnych.