wróć do listy wpisów lista wpisów

Nowa stacja dializ w Łodzi

Nowa Stacja Dializ w Salve Medica już otwarta i czeka na pierwszych Pacjentów. Jest ona wyposażona we wszystko, co potrzebne Pacjentowi podczas zabiegu. Wnętrza są nowoczesne i przytulne, a jednocześnie kameralne, dzięki czemu zapewniają intymną atmosferę. W Stacji Dializ Salve Medica każda osoba będzie miała zapewnioną opiekę Opiekuna Pacjenta.

Zapraszamy na dializy do Salve Medica Łódź

Nowa Stacja Dializ w Łodzi mieści się w naszym Centrum Medycznym Salve Medica przy ul. Szparagowej 10. Pacjentów zapraszamy na dializy do budynku A na pierwszym piętrze. Każdej osobie każdorazowo zapewniamy transport na dializę i z powrotem. Pacjenci mają także możliwość skorzystania z całego zaplecza diagnostyczno-terapeutycznego naszego ośrodka (diagnostyka obrazowa i laboratoryjna, lekarze specjaliści, szpital specjalistyczny).

Sale dializ w Salve Medica są kameralne i dobrze wyposażone. Pacjentom udostępniamy bezpłatne TV i połączenie Wi-Fi. W obrębie Stacji Dializ znajdują się szatnia i łazienka.

Pacjenci przez cały czas pozostają pod opieką wysoko wykwalifikowanego personelu, który dba o przyjazną i przyjemną atmosferę w czasie zabiegu. Do dyspozycji pozostaje także Opiekun Pacjenta.

Kierownikiem naszej nowej Stacji Dializ jest dr Agnieszka Majda, którą Pacjenci mogą kojarzyć z Poradni Nefrologicznej. Pielęgniarką oddziałową została członkini zarządu Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Dializacyjnych – Halina Bajorek.

Stacja dializ Salve Medica Stacja dializ Łódź Nowa stacja dializ Łódź

Zapisy na dializy w Salve Medica

Zapisy na dializy w naszym Centrum Medycznym Salve Medica w Łodzi odbywają się telefonicznie lub osobiście w rejestracji na 1 piętrze w budynku B.

Z Koordynatorem Stacji Dializ można skontaktować się pod numerem telefonu 504 947 151. Kwalifikacja Pacjentów odbywa się w Poradni Nefrologicznej. Skierowanie na dializy wystawiane jest raz na całe życie.