wróć do listy wpisów lista wpisów

Nowe zabiegi kosmetologiczne Thalgo

Poznaj gamę zabiegów pielęgnacyjnych Thalgo i przetestuj thalassoterapię na własnej skórze w Salve Medica Dermatologic. Zabiegi wykonuje kosmetolog Joanna Wiktowska.

Do zabiegów kosmetycznych Thalgo stosuje się innowacyjne preparaty z wysoką zawartością alg i 50 innych składników pochodzenia morskiego. Algi morskie znane są ze swoich kojących i regenerujących właściwości. Pobudzają odnowę komórkową, poprawiają mikrokrążenie i dodają skórze energii. 

Kilka faktów o zabiegach Thalgo:

  • wielokrotnie nagradzane,
  • dedykowane do konkretnych potrzeb skóry twarzy i ciała,
  • bazujące na opatentowanej technologii - delikatnej mikronizacji alg, która zapewnia ich wysokie właściwości terapeutyczne,
  • efekty działania potwierdzone w patencie medycznym,
  • składniki morskie pozyskiwane z poszanowaniem środowiska,
  • sprawdzają się jako zabiegi bankietowe (jednorazowo przed wielkim wyjściem), a wykonywane w serii powtórzeń (6 zabiegów, raz w tygodniu) stanowią skuteczną terapię problemów skórnych.

Zabiegi pielęgnacyjne Thalgo w Salve Medica Dermatologic:

Cold Cream Marine Ritual - dla skóry suchej, odwodnionej, wrażliwej

60 minutowy zabieg odżywczo-regenerujący dla skóry suchej i wrażliwej, odwodnionej, skłonnej do podrażnień, zaczerwienionej. (czytaj więcej)

Zapisz się na zabieg:

Re-Balancing Treatment - dla skóry tłustej i trądzikowej

60 minutowy zabieg redukujący problemy cery tłustej i trądzikowej oraz doskonale przygotowujący do zabiegów aktywnych. (czytaj więcej)

Zapisz się na zabieg:

Purete Marine Ritual - dla skóry tłustej, łojotokowej, trądzikowej

60 minutowy rytuał pielęgnacyjny, który intensywnie oczyszcza i regeneruje skórę. Purete Marine Ritual jest rodzajem profesjonalnej terapii leczniczej wskazanej przy nadmiernym łojotoku i trądziku. (czytaj więcej)

Zapisz się na zabieg:

Purete Cleansing Treatment - dla skóry nastolatków

60 minutowy rytuał oczyszczająco-odświeżający przeznaczony dla skóry młodej, problemowej, skłonnej do wyprysków. Zabieg jednorazowy, który pozwala poprawić kondycję cery mieszanej, tłustej i trądzikowej. Idealny dla młodzieży. (czytaj więcej)

Zapisz się na zabieg:

Aquarelle - dla skóry szarej, zmęczonej, niedożywionej

Rytuał pielęgnacyjny Aquarelle to doskonały sposób na poprawę wyglądu skóry niedożywionej, słabo nawilżonej i wymagającej odżywienia. Już jeden 60 minutowy zabieg przywraca skórze ładny wygląd, a po serii powtórzeń cera staje się gładka, nawilżona i wypoczęta. (czytaj więcej)

Zapisz się na zabieg:

Beauty Hydration Ritual - dla odświeżenia i nawilżenia skóry

Beauty Hydration Ritual to 50 minutowy zabieg bankietowy, polecany przed wielkim wyjściem. Świetnie sprawdza się jako zabieg kosmetyczny na wiosnę, przywracający skórze po zimie naturalny blask. Rekomendowany również latem, zwłaszcza dla osób korzystających z solarium. (czytaj więcej)

Zapisz się na zabieg: