wróć do listy wpisów lista wpisów

Podaruj zdrowie tym, których kochasz

Dzieląc się opłatkiem, życzymy bliskim przede wszystkim zdrowia. To najcenniejsza z wartości. Jednak na co dzień często brakuje czasu, aby o siebie zadbać. Dlatego w Święta Bożego Narodzenia podaruj ukochanej osobie coś wyjątkowego. Voucher na pakiet badań, opatrzony hasłem „Ktoś bliski pomyślał o Twoim zdrowiu” – to najlepszy prezent gwiazdkowy!

Możesz wykupić świąteczny voucher podarunkowy na wybrane usługi medyczne  dostępne w Salve Medica:

Masz mnóstwo możliwości, które dopasujesz do indywidualnych potrzeb ważnej dla Ciebie osoby. Świąteczny voucher podarunkowy jest do wykorzystania przez 6 miesięcy. Pozwala wykonać komplet badań w jednym miejscu i krótkim czasie. Zachęca do tego, by lepiej o siebie zadbać i dłużej cieszyć się wspólnymi chwilami… nie tylko przy wigilijnym stole!

W Święta Bożego Narodzenia obdarz bliskich szczególną miłością i troską. Podaruj im najbardziej wartościowy prezent – zdrowie. Świąteczne vouchery podarunkowe są dostępne w rejestracji Salve Medica.

Sprawdź również Vouchery świąteczne w Salve Medica Dermatologic.

Sprawdź szczegóły oferty – regulamin

Najbardziej popularne artykuły

Bilans zdrowia Serce

Bilans zdrowia Serce pozwala ocenić pracę układu krążenia i krzepliwości krwi. Na podstawie wyników lekarz szacuje ryzyko wystąpienia choroby niedokrwiennej serca, zawału mięśnia sercowego, udaru mózgu oraz nadciśnienia tętniczego.

Bilanse zdrowia COVID

W Salve Medica przygotowaliśmy specjalne Bilanse Zdrowia dla Pacjentów, którzy przeszli COVID-19 i chcą kontrolować swój stan zdrowia. Badania wykonujemy w trybie ambulatoryjnym, w dniu umówionej wizyty.

Bilanse zdrowia Dziecko

Bilanse zdrowia dziecka to dwa zestawy badań laboratoryjnych, pozwalające ocenić stan zdrowia Twojej pociechy pod kątem najczęściej występujących chorób. Sprawdź, co przygotowaliśmy i wybierz zestaw badań do wykonania w jednym miejscu, w ciągu jednego dnia. Bez pośpiechu i bez stresu.

Bilanse zdrowia Kobieta 40+

Zastanawiasz się, jakie badania profilaktyczne warto zrobić po 40. roku życia? Bilanse zdrowia kobieta 40+, to dwa zestawy badań laboratoryjnych dostosowanych do wieku. Wybierając jeden z dwóch bilansów oszczędzasz 10%. Przebadaj się i trzymaj rękę na pulsie!

Bilanse zdrowia Mężczyzna 40+

Bilanse zdrowia Mężczyzna 40+, to dwa zestawy badań laboratoryjnych dostosowanych do wieku. Wybierając jeden z dwóch bilansów oszczędzasz 10%. Wykonaj kompleksowy przegląd stanu zdrowia i trzymaj rękę na pulsie!

Bilanse zdrowia Nerki

Bilanse zdrowia Nerki to dwa zestawy badań, pozwalające ocenić pracę nerek i układu moczowego. Wybierz bilans diagnostyczny w wersji standard lub rozszerzony i zbadaj pracę nerek w ciągu jednego dnia.

Bilanse zdrowia Tarczyca

Bilanse zdrowia Tarczyca to trzy pakiety badań, pozwalające rozpoznać i monitorować zaburzenia tarczycowe oraz pochodne problemy zdrowotne. Wybierz bilans diagnostyczny dostosowany do Twoich potrzeb i wykonaj komplet badań w ciągu jednego dnia.

Indywidualny bilans zdrowia Kobieta

Zastanawiasz się, jakie badania profilaktyczne warto zrobić po 30., 40., 50. roku życia? Wybierz jeden z trzech indywidualnych bilansów diagnostycznych, dostosowanych do Twojego wieku i potrzeb. Wykonaj badania jednego dnia z dedykowanym Opiekunem Pacjenta. Przebadaj się i trzymaj rękę na pulsie!

Indywidualny bilans zdrowia Mężczyzna

Indywidualne bilanse zdrowia Mężczyzn to zestawy konsultacji i badań kontrolnych dostosowanych do wieku. Wybierz jeden z trzech bilansów diagnostycznych, badania wykonasz jednego dnia z dedykowanym Opiekunem Pacjenta. Wykonaj kompleksowy przegląd stanu zdrowia i trzymaj rękę na pulsie!

Pakiet Kliniki Płodności Na Dobry Początek

Nadszedł czas na decyzję o dziecku? Staracie się o ciążę od jakiegoś czasu? Jeśli tak, to nasz Pakiet dla par „Na Dobry Początek” jest dla Was. Skorzystajcie ze świątecznej oferty Pakietu w promocyjnej cenie.