wróć do listy wpisów lista wpisów

Pomoc świąteczna i weekendowa w Salve Medica na Szparagowej

Bezpieczeństwo to fundamentalna potrzeba każdego Pacjenta, a naszym celem jest być z Wami każdego dnia, troszcząc się o Wasze zdrowie. Choroby nie wybierają konkretnych dni tygodnia, dlatego oferujemy pomoc również w soboty, niedziele i święta w Salve Medica przy ul. Szparagowej 10, bud. A.

Dostarczamy wsparcie medyczne w weekendy i święta, angażując się w to wyzwanie, aby zapewnić naszym Pacjentom komfort i bezpieczeństwo. Zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest znalezienie zaufanego lekarza w weekendy. W odpowiedzi na Wasze pytania i prośby uruchamiamy konsultacje lekarskie także w czasie świąt i weekendów. Nasza kadra specjalistów – lekarz rodzinny, internista, ortopeda i pediatra – będzie dostępna w soboty od 14:00 do 18:00 oraz w niedziele i święta od 10:00 do 15:00.

Zapewniamy szybką pomoc lekarską w Łodzi w weekendy

W przypadku nagłych objawów, gwałtownego pogorszenia zdrowia lub nagłego urazu, fachowa konsultacja lekarska jest niezastąpiona, nawet w weekend. Nasz zespół lekarzy zapewni kompleksową opiekę, postawi diagnozę, skieruje na niezbędne badania i wypisze receptę na leki. Działanie wczesnej interwencji lekarskiej pozwala skuteczniej zwalczać choroby. Naszym celem jest umożliwienie Pacjentom szybkiego powrotu do zdrowia.

Internista, pediatra, ortopeda w weekendy i święta

Zapraszamy do skorzystania z usług internisty, pediatry, lekarza rodzinnego i ortopedy w ramach "weekendowej i świątecznej pomocy" w placówce Salve Medica. Dzięki temu Pacjenci, zarówno dzieci, jak i dorośli, mogą liczyć na profesjonalną opiekę w sytuacjach krytycznych. Zadbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich, korzystając z naszych usług w weekendy i święta.

Weekendowa pomoc lekarska niezbędna jesienią

Jesień to czas wzmożonych zachorowań, dlatego nasza pomoc lekarska w weekendy jest niezbędna. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz szybkiej pomocy medycznej w Łodzi w weekend, nie wahaj się skontaktować z nami. Nasza przychodnia oferuje bezpieczne i komfortowe warunki, a nasi doświadczeni specjaliści zawsze poświęcą Ci należytą uwagę. Skorzystaj z naszych usług, aby uniknąć niepewności i szybko wrócić do zdrowia.

Gdzie do lekarza w weekend i święta? Do Salve Medica!

Umów się na wizytę dzwoniąc pod numer 42 254 64 84, lub umów się online w Panelu Pacjenta (od 1 stycznia 2024):

  • internista
  • pediatra
  • ortopeda

Kontaktuj się z nami, gdy potrzebujesz wsparcia medycznego również w soboty, niedziele i święta.