wróć do listy wpisów lista wpisów

Promocja testu prenatalnego NIFTY

Do końca sierpnia przy zakupie prenatalnego testu NIFTY otrzymasz prezent - test genetyczny NutriFit

Dopasuj swój styl życia do potrzeb własnego organizmu. Wykonaj test genetyczny NutriFit, a otrzymasz plan żywienia oraz porady dotyczące zdrowego stylu życia opartego na Twoich predyspozycjach genetycznych i potrzebach.

Wynikiem testu jest 30 analiz, które zostają opracowane w indywidualnej formie kompleksowego i spersonalizowanego podręcznika. Porady pomagają osiągnąć bardziej zadowalające, aktywne i zdrowsze życie.

Kupując test prenatalny NIFTY, zapytaj o bezpłatny test genetyczny NutriFit w Rejestracji.

Jak działa test NutriFit?

Bez pobierania krwi. Bez igieł. Wystarczy potrzeć pałeczką wnętrze policzka! Testy genetyczne NutriFit to przyjazny i łatwy do pobrania test ze śliny. Całą procedurę testu genetycznego można podsumować w 3 prostych krokach:

  1. Kup test prenatalny NIFTY w Rejestracji, otrzymasz w prezencie zestaw do samodzielnego pobrania testu NitriFit. W zestawie znajdują się próbki do pobrania materiału z policzka z pałeczką i niezbędnymi instrukcjami.
  2. Przestrzegając instrukcji dołączonych do zestawu, potrzyj policzek pałeczką. Następnie zarejestruj pałeczkę przy pomocy kodu paskowego, dzięki temu będzie wiadomo, że należy on do Ciebie. Zarejestrowaną pałeczkę należy odesłać do wskazanego laboratorium w opłaconej kopercie pocztowej.
  3. W wiadomości e-mail dostaniesz informację, o dostępności Twoich wyników na koncie online. Po zalogowaniu otrzymasz pełen zestaw porad i wskazówek dotyczących Twojej diety i stylu życia.