wróć do listy wpisów lista wpisów

Rozbudowa Centrum Medycznego

Rozpoczęliśmy rozbudowę naszego Centrum Medycznego. Docelowo przed budynkiem B (wieżowcem) do strony ul. Morgowej powstanie dwukondygnacyjny budynek. Pomieści on główną rejestrację, gabinety lekarskie i skrzydło szpitalne. Dzięki tej inwestycji poprawimy komfort Pacjentów, skrócimy czas oczekiwania na wizytę i dodamy nowe funkcje (między innymi stworzymy przestrzeń kawiarnianą i restauracyjną).

Rozbudowa budynku B

Sierpień 2020: Powstała druga kondygnacja nowego budynku i wkrótce ekipa rozpocznie połączenie nowego budynku z wieżowcem. Dla wygody Pacjentów i pracowników Punkt Obsługi Pacjenta został przeniesiony z parteru na 1 i 2 piętro.   

Czerwiec 2020: Mamy już parter w nowym budynku, ekipa budowlana wylała strop. Teraz trwają prace nad drugą kondygnacją na której docelowo będą znajdowały się pomieszczenia szpitala onkologicznego. 

Kwiecień 2020: Sprzed budynku B zostanie wybrana ziemia i rozpoczniemy budowę. Planujemy, że zakończymy ją na początku przyszłego roku, a w połowie 2021 oddamy budynek do użytku naszych pacjentów.

O etapach rozbudowy będziemy informować na bieżąco.

Wejście do budynku B

Maj 2020: Do momentu otwarcia nowego budynku jedynym wejściem do budynku B będzie wejście od strony ulicy Szparagowej. 

Kwiecień 2020: Pierwszym etapem będzie przebudowa podjazdu od strony ulicy Szparagowej. Przez tydzień będzie zamknięte wejście do budynku B od ul Szparagowej – na ten czas zostanie przywrócone wejście główne od strony ul. Morgowej.