wróć do listy wpisów lista wpisów

Salve Medica Symbolem Nowoczesnej Opieki Medycznej 2022

Mamy przyjemność poinformować, że szpital Salve Medica otrzymał tytuł Symbolu Nowoczesnej Opieki Medycznej 2022. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest za innowacyjność, skuteczność zarządzania i politykę zrównoważonego rozwoju. Jesteśmy dumni, że nasze wysiłki zostały docenione. Jednocześnie obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach.

Nagroda dla tych, którzy zmieniają świat na lepsze

Symbol jest nagrodą przyznawaną od 2011 roku przez ekspertów z redakcji "Monitora Rynkowego" (należącego do "Dziennika Gazety Prawnej") i "Monitorze Biznesu" (z "Rzeczypospolitej"). To prestiżowe wyróżnienie otrzymują polskie firmy i instytucje godne naśladowania, które wyróżniają się pod względem innowacyjności, a ponadto świadczą usługi w najwyższej jakości, dbając o środowisko i dobro mieszkańców swojego regionu.

To nagroda dla tych, którzy zmieniają świat na lepsze.

Salve Medica - Symbol 2022 w kategorii Opieka Medyczna

Nasz szpital Salve Medica jako jeden z czterech otrzymał nominację do nagrody Symbol 2022 w kategorii Opieka Medyczna. Zostaliśmy wyłonieni przez dziennikarzy i ekspertów zasiadających w kapitule konkursu. Doceniono nas przede wszystkim za innowacyjność i dynamiczny rozwój. Cieszymy się, że wysiłek, jaki wkładamy w unowocześnienie opieki zdrowotnej nie przechodzi bez echa.

Inwestujemy w roboty chirurgiczne, zapewniając Pacjentom najlepsze możliwości leczenia, a lekarzom najnowocześniejsze narzędzia do pracy. Prężnie działamy jako ośrodek referencyjny, szkoląc z obsługi robota Versius chirurgów z Europy Środkowo-Wschodniej. Dokładamy wszelkich starań, aby nieustannie podnosić jakość świadczonych przez nas usług, rozwijać się i realizować najwyższe cele. Otrzymane wyróżnienie to dla nas jasny sygnał, że zmierzamy w dobrym kierunku.

Dziękujemy za nominację oraz przyznany tytuł. Wyrażamy ogromną wdzięczność, za to, że możemy dołączyć do zacnego grona Laureatów wyróżnionych w poprzednich edycjach Symbolu.

Czytaj więcej na temat nagrody Symbol 2022: https://symbol.com.pl/nowa-generacja-uslug-publicznych 

List gratulacyjny Symbol 2022 List nominacyjny Symbol 2022

Najbardziej popularne artykuły

Nowa, komfortowa przestrzeń dla Pacjentów

Po trwającej rok rozbudowie, łódzkie Centrum Medyczne Salve Medica otwiera nową inwestycję. Zlokalizowano w niej przestrzeń badań klinicznych, dwa nowoczesne oddziały onkologiczne, gabinety diagnostyczno-zabiegowe oraz lekarskie. Nowe skrzydło pozwoli skrócić kolejki do lekarzy i poprawi komfort Pacjentów, a także zapewni intensywny rozwój prac badawczych w Salve Medica.

Nowe Centrum Diagnostyki Obrazowej w Salve Medica

Zakończyliśmy remont Centrum Diagnostyki Obrazowej. Do dyspozycji Pacjentów oddano komfortowe, estetyczne wnętrza oraz pracownie: rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej, RTG, densytometrii i mammografii. Badania w pracowniach można realizować zarówno prywatnie, jak i w ramach kontraktu z NFZ.