wróć do listy wpisów lista wpisów

Zdrowie w prezencie dla Mamy

Ten wyjątkowy dzień w roku to okazja do okazania troski o najbliższą nam osobę. Zadbaj
o zdrowie swojej Mamy i umów ją na badania profilaktyczne lub jeden z bilansów zdrowia dla kobiet, przygotowanych przez naszych ekspertów.

Badania profilaktyczne dla Mamy w Salve Medica:

Bilanse zdrowia dla Mamy w Salve Medica

Bilanse zdrowia Kobieta 40+, to dwa rodzaje pakietów badań laboratoryjnych przygotowanych
z myślą o kobietach po 4o roku życia. Bilanse obejmują badania profilaktyczne, które powinny być wykonane raz w roku:

Indywidualny bilans zdrowia Kobieta, to zestaw badań profilaktycznych oraz wizyt, które warto zrobić po 30., 40., 50. roku życia. Dodatkowym atutem indywidualnych bilansów zdrowia jest pomoc Opiekuna Pacjenta, który towarzysz Pacjentowi podczas pobytu w naszym centrum medycznym. Wszystkie badania i wizyty realizowane są jednego dnia.

Najbardziej popularne artykuły

Bilanse zdrowia Kobieta 40+

Zastanawiasz się, jakie badania profilaktyczne warto zrobić po 40. roku życia? Bilanse zdrowia kobieta 40+, to dwa zestawy badań laboratoryjnych dostosowanych do wieku. Wybierając jeden z dwóch bilansów oszczędzasz 10%. Przebadaj się i trzymaj rękę na pulsie!

Indywidualny bilans zdrowia Kobieta

Zastanawiasz się, jakie badania profilaktyczne warto zrobić po 30., 40., 50. roku życia? Wybierz jeden z czterech indywidualnych bilansów diagnostycznych, dostosowanych do Twojego wieku i potrzeb. Wykonaj badania jednego dnia z dedykowanym Opiekunem Pacjenta. Przebadaj się i trzymaj rękę na pulsie!