wróć do listy wpisów lista wpisów

Zmiana cen procedur wspomaganego rozrodu w Klinice Płodności

Opieka na najwyższym poziomie

Klinika Płodności Salve Medica to opieka na najwyższym poziomie, zarówno biorąc pod uwagę doświadczenie i profesjonalizm kadry lekarskiej, jak również dział obsługi pacjenta, który z uwagą i szacunkiem towarzyszy parom starającym się o potomstwo przy wykorzystaniu procedur wspomaganej prokreacji. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci czuli się u nas komfortowo, intymnie oraz, w czasie aktualnie trwającej pandemii, bezpiecznie. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie i robimy wszystko co w naszej mocy, abyśmy wspólnie mogli zrealizować nadrzędny cel, jakim jest pojawienie się na świecie przyszłego potomstwa naszych pacjentów.

Zmiana cen procedur wspomaganego rozrodu

W związku z rosnącym ryzykiem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 oraz w celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych usług, zdecydowaliśmy się podwyższyć ceny procedur wspomaganego rozrodu włączając w nie, z dniem 1.11.2020 r., koszty rozwoju zarodka do stadium blastocysty oraz badania na COVID-19. Zmianie ulega również cena embriotransferu, będzie on dodatkowo płatny: 1 400 zł.

Możliwość wydłużenia rozwoju zarodków do ostatniego stadium osiągalnego poza organizmem kobiety zwiększa skuteczność IN VITRO, przez co jest powszechnie rekomendowane przez Specjalistów Salve Medica. Zarodki rozwijają się w warunkach laboratoryjnych do stadium blastocysty, pod czujnym okiem naszych doświadczonych embriologów i podawane są do macicy w 4 lub 5 dniu od dnia pobrania komórek jajowych.

Test na COVID-19 w leczeniu niepłodności

Realizowane przez nas badanie na COVID-19 (test genetyczny metodą Real Time PCR) jest jedynym rekomendowanym przez WHO i najbardziej wiarygodnym badaniem, ze wszystkich dostępnych na rynku, wykrywającym zakażenie SARS-Cov-2. Lekarz kieruje na test molekularny na 2-4 dni przed kluczowym momentem procedury. Dla wygody i bezpieczeństwa naszych pacjentów, badanie można wykonać na miejscu w Salve Medica przy ul. Szparagowej 10.

Cena badań w diagnostyce niepłodności

Ponadto, ze względu na rosnące koszty operacyjne oraz kilkuletni okres stagnacji cen, zdecydowaliśmy się podnieść również ceny na niektóre badania diagnostyczne (HSG, scratching) oraz inseminacje. Kierując się troską o naszych pacjentów, gwarantujemy najlepszy sprzęt, kompleksową obsługę i możliwie najskuteczniejsze leczenie.

Nowe koszty usług są dostępne w cenniku po rozwinięciu opisu danej usługi.
Lista usług ze zmianami dostępna jest również do pobrania TUTAJ.