wróć do kategorii wpisów

Poradniki Pacjenta

Dlaczego powinnaś zbadać poziom AMH?

Dlaczego powinnaś zbadać poziom AMH?

Marzysz o macierzyństwie, jednak dotychczasowe starania nie były szczęśliwe? Koniecznie przyjrzyj się badaniu AMH. Jest to jedno z pierwszych badań, jakie zleca się Pacjentce, by skutecznie określić jej płodność. Na podstawie poziomu hormonu anty-Mullerowskiego ocenia się szansę na poczęcie dziecka w sposób naturalny oraz określa dalsze ewentualne leczenie. Warto wykonać je zatem jak najszybciej.

Immunologia w niepłodności

Immunologia w niepłodności

O wpływie układu immunologicznego na płodność wiemy coraz więcej, chociaż wciąż jest sporo pytań, na które brakuje odpowiedzi. Mimo to, współczesna medycyna rozrodu już dziś dysponuje narzędziami diagnostycznymi i terapeutycznymi, pozwalającymi rozpoznać i leczyć niepłodność immunologiczną.

Rodzaje antykoncepcji

Rodzaje antykoncepcji

Istnieje wiele różnych metod antykoncepcji. Którą wybrać? To zależy od wielu czynników, przede wszystkim zdrowotnych. Dlatego przed podjęciem decyzji, należy porozmawiać z lekarzem.

Rozpoznanie i leczenie stwardnienia rozsianego SM

Rozpoznanie i leczenie stwardnienia rozsianego SM

Stwardnienie rozsiane jest chorobą przewlekłą demielinizacyjną ośrodkowego układu nerwowego. Najczęściej rozpoznaje się ją u osób młodych, pomiędzy 20. a 40. rokiem życia, chociaż nie tylko. Mimo iż choroba jest nieuleczalna, dzięki odpowiedniemu leczeniu można ją skutecznie kontrolować.

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak