Centrum diagnostyki obrazowej  

W trosce o zdrowie pacjentów wyposażyliśmy pracownie w zaawansowany technologicznie sprzęt do diagnostyki obrazowej, produkowany przez firmy z uznaną renomą na światowym rynku medycznym, takie jak: GE Medical System, Philips, Planmed.

Wykonujemy pełen zakres badań obrazowych:

Zapisz się na mammografię online

W pracowniach tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego współpracujemy z firmą Bayer, w zakresie środków kontrastujących Ultravist i Gadovist, które nie wchodzą w interakcję z innymi lekami i są wydalane przez nerki w szybki sposób w niezmienionej postaci.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo wykonywanych badań z podaniem środka cieniującego (kontrastującego), poprzez:

  • możliwość wykonywania badania poziomu kreatyniny – wynik w ciągu 30 sek.
  • opiekę lekarza specjalisty i pielęgniarki w trakcie badania
  • zapewnienie intensywnej opieki medycznej (lekarza anestezjologa)

Korzystamy z zaawansowanych systemów przechowywania danych obrazowych na serwerach, dzięki czemu łatwo możemy odszukać wyniki pacjentów z poprzednich badań oraz dokonać analizy porównawczej przy następnych badaniach. Działamy w tym zakresie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Specjalizujemy się w diagnostyce obrazowej chorób piersi. Posiadamy flotę mammobusów i pracowanie stacjonarne, w których wykonujemy mammografię w technologii cyfrowej, co czyni nas największym świadczeniodawcą w Polsce, w tym zakresie. Realizujemy Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi wykonując bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat nie korzystały z profilaktyki w tym zakresie.

Film opublikowany 12 lut 2014 roku

Każda kobieta korzystająca z bezpłatnej profilaktyki, jest otaczana kompleksową opieką medyczną, w przypadku zachorowania na raka piersi. Czuwamy nad każdym etapem związanym z dalszą diagnostyką, w celu zapewnienia indywidualnej opieki, gwarantując przeprowadzenie badań w ramach dalszej diagnostyki:


 mammografia

medica


 

Zobacz relacje z naszej działalności:

http://gok-wola.pl/gok-pomaga-w-badaniach-mammograficznych/

 

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.