Współpraca z Amazonkami  

Wygwizdać raka - mam wiedzę, badam się

We wtorek pod siedzibą Salve Medica spotkały się członkinie Stowarzyszenia Amazonki Łódź Centrum oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką profilaktyki raka piersi. Przez cały dzień rozmawialiśmy o samobadaniu kobiet i mężczyzn, profilaktyce, wczesnym wykrywaniu raka i wsparciu jakie możemy oferować w przypadku negatywnej diagnozy. Dzięki współpracy z lekarzami Salve Medica łodzianki wypełniały ankietę, która klasyfikuje do badań genetycznych.

Salve Medica realizuje program Ministerstwa Zdrowia, który dotyczy wczesnego wykrywania zmian nowotworowych w rodzinach dziedzicznie uwarunkowanego zachorowania na raka piersi i raka jajnika Zgodnie z hasłem imprezy „Wygwizdać raka”, o każdej pełnej godzinie na ul. Szparagowej 10 rozbrzmiewał dźwięk gwizdków.

Już niedługo kolejne spotkania. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie www.


Łap za biust! Finał profilaktycznej akcji na rynku w Manufakturze

Akcja „Łap za biust” organizowana przez Gazetę Wyborczą, ma zwrócić uwagę na problem raka piersi oraz zachęcić kobiety do wykonywania badań profilaktycznych.
Na rynku Manufaktury 7 lipca odbył się finał 3 edycji akcji. Tego dnia, na chętne panie, czekało mnóstwo atrakcji, m.in.: konsultacje lekarzy onkologów, palpacyjne badanie piersi, mammografia w naszym mammobusie Medica, spotkanie z Amazonkami, porady brafitterskie, pokazy makijażu, tańca, zumby i jogi oraz atrakcje dla dzieci.

Jeśli nie udało Ci się wykonać mammografii podczas akcji, sprawdź, gdzie w najbliższym czasie możesz się zbadać w mammobusie lub pracowni stacjonarnej (kliknij tutaj) lub zadzwoń na naszą infolinię 42 254 64 10 lub 517 544 004.


Spotkanie z lekarzem

06 czerwca 2018 roku odbyło się spotkanie organizowane przez Amazonki z Fundacji Łódź Centrum, dotyczące problemu nietrzymania moczu, które poprowadził dr n. med. Sławomir Sobkiewicz.

logo amazonki lodz centrumKontakt do Amazonek z Fundacji Łódź Centrum

telefon: 609 242 270
e-mail: amazonki.centrum@interia.pl
www.facebook.com/amazonkilodz
www.amazonkicentrum.pl

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.