KLINIKA LECZENIA NIEPŁODNOŚCI  

Jesteśmy najskuteczniejszą kliniką leczenia niepłodności w Polsce

Uzyskaliśmy najwyższą skuteczność na poziome 41% (powyżej średniej krajowej) leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego w ramach realizacji programu zdrowotnego pn.: „Program – Leczenie Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego na lata 2013-2016”.

Zobacz cały ranking Ministerstwa Zdrowia


Diagnostyką i leczeniem niepłodności zajmujemy się od 1993 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby marzenia o rodzicielstwie spełnić w jak najkrótszym czasie i w komfortowych warunkach. Miarą naszego sukcesu jest wciąż rosnąca liczba urodzonych dzieci.

W trakcie korzystania z usług w naszej klinice, Pacjentki mają zapewnioną stałą opiekę zaufanych specjalistów – lekarzy i pielęgniarek. Kierownik kliniki posiada ponad 30 letnie doświadczenie lekarskie, w tym ponad 20 letnie w leczeniu niepłodności i diagnostyce endoskopowej. Kierownik laboratorium embriologicznego posiada, certyfikat ESHRE, Senior Clinical Embryologist, który ma niewielu specjalistów w Polsce.

W naszym ośrodku można wykonać całość diagnostyki i leczenia. Przygotowaliśmy pakiety in vitro z dodatkowymi usługami zwiększającymi szansę na zajście w ciążę. Nasz ośrodek skupia w jednym miejscu, laboratorium embriologiczne, diagnostyczne, seminologiczne, bank komórek rozrodczych (jajowych i plemników) oraz oddział ginekologiczny z całodobową opieką lekarską i możliwością wykonywania zabiegów (histeroskopii, histeroresekcji, laparoskopii, hydrolaparoskopii, HSG, operacji ginekologicznych).

Stanowiska o numerach 3 i 4 są dedykowane do obsługi z zakresu niepłodności, przy nich uzyskasz pełną informację.


Otworzyliśmy Salve Medica w Warszawie

To nowa Klinika, która powstała z połączenia Salve Medica Centrum Medycznego w Łodzi i Prywatnej Praktyki Lekarskiej dr Rogiewicza.

Dowiedz się więcej

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Zaloguj się

Informację o użytkowniku i haśle, znajdziesz w pierwszym mailu potwierdzającym założenie konta od: online@salvemedica.pl

Rejestracji przez internet możesz dokonać rezerwując termin najdalej do 30 dni od daty rejestracji. Jednocześnie informujemy, że cena w dniu wizyty może ulec zmianie.